Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Zühre ana çam kozalak macunu faydaları

Zühre ana çam kozalak macunu faydaları

Zühre ana çam kozalak macunu faydaları . Akciğerinizde ve damarlarınızda derin temizlik etkisi yaratan Zühre Ana Kozalak Macunu, geleneksel yöntemlerle hazırlanan doğal bir mucize. Başta akciğer ve kalp damar sağlığı açısından oldukça faydalı bir karışım olup aşağıda detaylı olarak faydalarını sizlerle paylaşacağız. Öncelikle, şunu belirtmek isterim ki, bizzat rahatsızlığı olan yakınlarım tarafından kullanılmış ve çok faydası görülmüştür. 2 yıl önce 77 yaşındaki annem çok ağır bir şekilde koronavirüse yakalandı, 21 gün yoğun bakımda kaldı. Hastane çıkışı sonrasında 2-3 ay solunum cihazına bağlı yaşamını sürdürdü. Sonrasında da, öksürük, balgam, halsizlik, sırt ağrısı rahatsızlıkları yaşadı. İnternette bitkisel olarak ne kullanabiliriz diye araştırırken Zühre ana çam kozalak macunu ile karşılaştım.

Ürünü kullanan kişilerin yorumlarını okuduğumda gördüm ki, binlerce kişi çok faydasını gördüğünü yazıyordu. Bunun üzerine biz de annem için aldık. 1 kavanozu kullanır kullanmaz hemen faydasını görmeye başladı. Öksürük, balgam, halsizlik şikayetleri azalmaya başladı. Hemen 2.kavanozu sipariş ettik. 2. kavanozu da bitirdikten sonra öksürük ve balgam şikayetleri tamamen ortadan kalktı, halsizlik şikayeti de oldukça azaldı. İlk 2 kavanozu her gün düzenli ara vermeden kullandı. 3. kavanozu aldık, şu an gün aşırı kullanıyor.

Zühre ana çam kozalak macunu faydaları

Zühre Ana Kozalak Macunu, akciğerlerinizi derinlemesine temizleyerek vücudun kendi kendisini yenilenmesine yardımcı oluyor.

Kalp ve damar sağlığı için gerekli olan, damar içinde biriken plakları ve tıkanmayı temizleyerek hastalıklara ve enfeksiyonlara karşı vücudu daha dirençli hale getirir.

Bu doğal bitki özleri dışında Zühre Ana Kozalak Macunu içerisinde hiçbir kimyasal ve katkı maddesi yer almaz. Dolayısıyla sağlık açısından hiçbir zararı ve yan etkisi de olmadığından, 8 yaş üstü her yaş grubundaki insan tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Zühre Ana Kozalak Macunu Faydaları Nelerdir?

Geleneksel tıbbın günümüze uzanan tarifi ile akciğerlerinizi temizleyerek toksin ve zararlı maddeleri vücuttan hızla uzaklaştıran bitkisel tarifin adı Zühre Ana Kozalak Macunu. Kullanılmaya başlandığı ilk haftadan itibaren vücuda derinlemesine bir detoks hareketi başlatır. 45-90 gün düzenli kullanım sonucunda ise:

 • Kozalak macunu içerisindeki pinenler, tıkalı kalp damarlarını açar, kalp ve damar hastalıklarını önler.
 • Kan basıncını düzenleyerek, kan akış hızını artırır.
 • Solunum yollarını temizlenmesine yardımcı olur.
 • Zararlı maddelerin vücutta biriken tüm kalıntılarını vücuttan uzaklaştırır.
 • Hücre içerisindeki plakları ve zararlı atıkların hücreden atılmasını sağlar.
 • Olumsuz yaşam koşullarına, zararlı alışkanlıklara, artan yaşa bağlı olarak meydana gelen nefes darlığını ortadan kaldırır.
 • Akciğerlerin temizlenerek daha fazla oksijen depolamasına yardımcı olur.
 • Öksürük, nefes darlığı, KOAH, astım, bronşit gibi hastalıklarda kalıcı olarak iyileşme sağlar.
 • Bağışıklığı artırarak, hastalık ve enfeksiyonların önüne geçer.
 • Sigara kullanımına bağlı olarak akciğerlerde biriken katranı temizler.
 • Düzenli kullanım sonrasında sigara kullanma isteğinde %88’e varan azalma.
 • Sinir sistemini rahatlatır
 • Metabolik enerjiyi arttırır

İçerisindekiler

 • Çam Kozalağı Reçinesi.
 • Ham Bal.
 • Keçi Boynuzu Pekmezi. 
 • Zencefil
 • Zerdeçal
 • Tarçın
 • Uduhindi
 • Mentol
 • Havlıcan.
 • Karanfil
 • Okaliptüs yağı sayesinde akciğerlerinizde detoks yaparak tıkanmaları tedavi ederek rahatça nefes almanızı sağlayacak.

Zühre Ana Kozalak Macunu Nasıl Kullanılır? Kullanımı Nasıl Olmalı?

Zühre Ana Kozalak Macunu kullanımı son derece kolay ve pratiktir.

Sabah ve Akşam olmak üzere günde 2 defa 1 tatlı kaşığı Zühre Ana Kozalak Macunu tüketmeniz yeterlidir.

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

Hayatınızdaki değişiklikleri şaşkınlıkla izleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 200 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit taşının faydaları

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Negatif enerjilerden ve nazardan korur.
🍀 İş ve özel hayatta sürdürülebilir, sağlıklı ilişkilerin ortaya çıkmasında çekim gücü vardır.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında detaylı bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Satın almak için linki tıklayın: shopier.com/14668678

Kadim kozmik bitkilerin enerjilerinin tezahürü ile siz de bolluk bereket içerisinde bir hayat yaşamak ister misiniz? Kozmik bolluk bereket bitkilerinin ve kozmik bolluk bereket tılsımının yer aldığı kese + İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi kitabı arayan ilk 72 kişiye kargo dahil 200 TL. Kese, yazarımız tarafından kişinin ismi ile kişiye özel kozmik bolluk bereket, kısmet, şifa frekans enerjisi ile kodlanacaktır. Allah’ın izni ile bu kese, ruhsal negatif enerjilerden arınmanıza, maddi manevi hayatınızdaki blokajların kaldırılmasına, hayatınıza bolluk, bereketi, huzuru, sağlığı çekmenize, iş, evlilik kısmetinizin açılmasına vesile olacaktır. Kese sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için tel 0212 284 19 41-0532 547 99 57 (WhatsApp)

Evinizde, arabanızda, iş yerinizde, çalışma masanızda, kol çantanızda bulundurmanız için “bolluk bereket, sağlık, huzur, celbi rızk, kısmet, ruhsal negatif enerjilerden arınma, blokajların kaldırılması için kese”.

Evrende herkese yeter kadar bolluk ve bereket var. Yeter ki, biz istemesini ve çekmesini bilelim, vesilelere sımsıkı sarılalım. Sahip olmayı istediğiniz gerçekliğin frekansına kodlanarak uyumlandığınız zaman artık o gerçeklik size ait olur.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın