Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Salavatı Fatih Fazileti ve Sırları

Salavatı Fatih Fazileti ve Sırları

120.000 Salavat gücünde Salatü’l Fatiha Sığası. Bu salavatı şerife aslında Kur’an’ı kerimde bir sır olarak saklanmıştır. Allah’ın en büyük sırrı olduğu söylenir. Hangi murad için okunursa Allah’ın izniyle kapılar açılır. Bu salavatı şerif, harikalar ve mucizelerle doludur. Maddi ve manevi rızıklara erişmek için okunması çok faydalı bir salavat-ı şerifedir. Aşağıda bu salavat-ı şerifenin faziletlerini ve okunma şeklini sizlerle paylaşacağız. Salavatı Fatih Fazileti ve Sırları .

Salavatı Fatih Fazileti ve Sırları

1)Bu salavatın sahibi olan büyük kutub Muhammed el-Bekri Hz. demiştir ki: “Ömründe bir kere bu salavatı okuyan cehenneme girerse Allah’ın huzurunda beni yakalasın.”

2) Yüzyirmi bin salavat-ı şerife gücünde olduğu mana aleminde Peygamberimiz (sallallahu aleyhi ve sellem) tarafından bildirilmiştir. Eski zamanda Kutbül Aktab Ahmed Ticani hazretleri yakaza halinde bu salavatın faziletini Hazreti Resulüllah’a sallallahu aleyhi ve sellem sorar.
Cevaben:
“Bir kimse salavat-ı fatihi bir defa okursa zamanın başından salavat getirenin okuduğu zamana kadar ins ü cinin ve meleklerin getirdiği salavata denk sevap kazanır. Günahları da bağışlanır.” buyurmuşlardır.

3) 1000 defa “Ya Latif” zikrinin ardından 100 defa Salavat-ı Fatih okunduktan sonra edilen tüm dualar kabul buyurulur. (Bunu mutlaka uygulayın en fazla 1-1.5 saat zaman alıyor)

4) Ömür boyu günde bir defa salavatı fatihi okuyanlar imanla ölürler. Diğer rivayette de evliya olmadıkça ölmezler (Kitabürramah sayfa 93 – 176)

5) Yüzyirmi bin salavat-ı şerife gücünde olduğu mana aleminde Peygamberimiz (sallallahu aleyhi ve sellem) tarafından bildirilmiştir.

6) Her kim bu salavatı Perşembe veya Cuma veya pazartesi gecesi bin defa okursa Resulullah sallallahu aleyhi ve sellem efendimiz ile uyanık halde buluşur. Ancak bu dört rek’at namazın ardından okunmalı, Bu namazın birinci rekatında üç kere kadir süresi, ikinci rekatında üç kere zelzele süresi, üçüncü rekatında üç kere Kafirun süresi, dördüncü rekatında da üçer kere mu’avvizeteyn (Felak ve Nas süreleri) kıraat edilmelidir.

7) Bu salavata kırk gün devam edene Allah-ü Teala bütün günahlardan tövbe nasip eder.

8) Açılması gereken, çözülmesi gereken bütün problemler ve sıkıntıları açan bütün kapıları açan bir Salavattır

9) Her gün 100 defa okumayı vird edinenin kalp gözü açılır.

10) Bu salavat-ı şerife öyle bir hazinedir ki, ecir ve mükafatını, esrarını yerde ve göklerde bulunanlar yazmak isteseler yazamazlardı.

11) Bu salavatı bir defa okuyanın cümle günahlarına kefaret olup şu kainatın içinde yapılan her ne kadar büyük küçük çekilen tesbihatlar varsa cümlesinin (altıbin) katına muadil olur. (kitabürrahman: s.171).

12) Bu salavatı fatihin sevabını yazan melekler on adet okunduktan sonra sevabını Allah-ü Teala’ya bırakırlar. Bundan sonrası sırdır. (Dürretül Hadika c.4 s.25)

Salavatı Fatih Arapça 1

Allahümme Salli ve Sellim ve Bârik Alâ Seyyidinâ Muhammedinil Fâtihı limâ Uğlika vel Hatimi li mâ Sebeka Nâsırıl Hakkı bîl Hakkı Vel Hâdî ilâ Sıratıkel Müstekıymi ve Alâ Alihi ve Ashâbihi Hakka Kadrihi ve Mikdârihil Aziym.

Manası: Allah’ım! Kapalı olanı (Hz. İsa ile kapanan vahiy kapısını) açan, geçmişte tüm gelip geçen (bütün enbiyanın nübüvvetine) son veren, hak ve hakikatle hakka destek olan, (insanları) senin dosdoğru yoluna ileten Efendimiz Muhammed’e, onun aline ve ashabına, Onun yüce kadr-u kıymetince salat eyle, selam eyle ve Onu mübarek kıl.

Salavatı Fatih Arapça 2

Allahümme salli ve sellim ve barik ala seyyidina Muhammedinil fâtihı limâ uğlika vel hatimi li mâ sebeka ven nâsırıl hakkı bil hakkı vel hâdi ila sırâtıkel müstekıymi sallellahü aleyhi ve ala âlihi ve ashâbihi hakka kadrihî ve mikdârihil aziym.

Manası: Allah’ım! Kapalılıkları açan, geçmişe son veren, hakka hakikatle destek olan, mahlukatı senin doğru yoluna ileten Efendimiz Muhammed’e O’nun âline ve ashabına O’nun yüce kadr ü kıymetince salat eyle selam eyle ve O’nu mübarek kıl.

 

Kaynak: https://www.facebook.com/CubbeliHocaSevenler/photos/120000-salavat-g%C3%BCc%C3%BCnde-salat%C3%BCl-fatih-si%C4%9Fasi%C3%B6mr%C3%BCnde-bir-defa-okuyan-cehenneme-gir/640783585986238/

HAYATINIZDAKİ DEĞİŞİKLİKLERİ ŞAŞKINLIKLA İZLEYECEKSİNİZ!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “mavi kuvars taşı bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 85 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için bu web sitesini ziyaret edin: https://www.shopier.com/6925750

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Mavi kuvars taşının faydaları

💎 Mavi kuvars, enerji dengeleyici bir taştır.
Negatif enerjileri toplar ve iyileştirir, orijinal durumuna getirir.
Korkunun ve kaygının sebep olabileceği tüm olumsuzluklara karşı birebirdir.
💎 Stresi azaltır ve yok eder.
💎 Kişiye canlılık ve cesaret verir.
💎 Sınavlar ve topluluk önünde yapılacak konuşmalar öncesinde kullanılması tavsiye edilir.
💎Aşırı enerjiyi dengeler, duyguların aşırıya kaçmasına engel olur ve dizginler.
💎 Sakin kalmanıza yardımcı olur.
💎 İletişimi ve sezgileri de kuvvetlendirir.
💎 Kişinin ruhundaki liderlik özelliğini de ön plana çıkarır.
💎 Gücü açığa çıkaran bir taştır. Kendinizde ön plana çıkarmak istediğiniz özelliğiniz için yada dileğinizin gerçekleşmesi için kullanabilirsiniz.

Corona virüsünden korunmak için neler yapılmalı başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir