Ana Sayfa / Kişisel Gelişim / ‘Para Parayı Çeker’ Dedirten Bolluk Bereket Çekim Yasası

‘Para Parayı Çeker’ Dedirten Bolluk Bereket Çekim Yasası

Parayı çekme konusunda neden başarısız oluyoruz? Para parayı çeker dedirten bolluk bereket yasası. Bolluğu, bereketi ve parayı hep aynı yerlerde görmek sizi şaşırtmasın. Yaratıcımızın sonsuz verici gücü vardır. Bizler İlahi Kanunları bilir ona göre hayatımızı ve düşünce yapımızı şekillendirirsek bolluk bereketi, parayı, huzuru hayatımıza çekebiliriz. Önemli olan olumsuz düşünce yapımızı değiştirmek. Parayı, bolluk bereketi hayatınıza çekme konusunda çekim yasasının düzgün çalışmadığını düşünüyorsanız bu konuyla ilgili bazı küçük sırları öğrenmenin zamanı gelmiş demektir. Bolluk bereket yasası .

Çekim Yasası Hakkındaki Bazı Gerçekler

Önemli ipuçlarına geçmeden önce çekim yasasının nasıl çalıştığına değinelim. Newton’un yer çekimi yasası fiziksel olarak ispatlanabilirken sözünü ettiğimiz çekim yasası manevi yönleriyle güçlü ve daha farklı bir kavramdır. Çekim yasasının önde gelen kuralları; inanç, hayal kurma, beklenti, sabır ve şükretmektir.

Nasıl ki bebek doğar doğmaz yürüyemeye başlayamaz ya da yetişkinler araba kullanmayı bir anda öğrenemezse, bolluk ve bereketin anahtarı olan çekim yasası da bir anda çalışmaya başlamayacaktır. Bunun için öncelikle sabırlı olmak gerekir. Sonrasında ısrarla ve helal dairede çalışılmalı. Helal olmayan yollardan, başkalarının hakkını gasp ederek çok para kazanabilirsiniz ama bir süre sonra belaları hayatınıza çekmeye başlarsınız. Helal yollardan zengin olmayan insanların hayatlarına bir bakın, eninde sonunda çok büyük sıkıntılar yaşadıklarını göreceksiniz. 

Parayı Çekme Konusunda Neden Başarısız Oluyoruz?

Çekim yasası ya % 100 çalışır ya da hiç çalışmaz. Bunu basitçe şöyle açıklayabiliriz: Bereket meditasyonu uygulayıcıları eş zamanlı olarak bunun gerçekleşmeyeceğini düşünüp başkalarıyla paylaşınca parayı çekmeleri imkansızdır.

Başka bir deyişle, bir metal parçasını ancak olumlu düşünceyle bükebilirsiniz. Bu tarz gösterilerde hiçbir şey yapmadan sonuç alındığını görmemişsinizdir. Öyleyse parayı çekmek için çabalarken bunu görsel olarak hayal etmeli, olumlu düşünmeli ve kesinlikle sabırlı olmalısınız. Bununla birlikte aynı çabayı fiziksel olarak da göstermelisiniz, yani çalışmalısınız. 

Öte yandan evrenin hem pozitif hem de negatif, sayısız düşünce sinyali ile dolu olduğunu bilmelisiniz. En önemlisi bunun kişiden kişiye, zaman ve derece boyutunda farklılık gösterdiğini belirtelim. Bu düşünce sinyalleri öylesine güçlüdür ki, aynı kişi için bile farklı zamanlarda başka fırsatları beraberinde getirebilir.

Parayı Hayatınıza Çekmek İçin Bilmeniz Gereken İpuçları

Bolluk bereket yasası

1.Zihninizi Ön Yargılardan Arındırın

Televizyon ünitesinin duvardaki prize takılı olduğunu ve açma düğmesine bastığınız halde görüntünün kesik kesik geldiğini düşünün. Bunun nedeni kablodaki bakır tellerin kalitesizliği olabilir. Bunun yanı sıra elektriğin yüksek gerilimi televizyona uygun olamayabilir ya da en basiti kablo birkaç yerinden kırılmış olabilir.

Bu durum, tıpkı çekim yasasının sizin için çalışmasına rağmen ön yargı ya da şüphelerinizden dolayı başarısızlıkla sonuçlanmasına benzer. Yani siz parayı çekmeye çalışırken para size akmıyorsa bunun nedeni ön yargı ve negatif düşüncelerdir. O halde ön yargılarınızı yıkarak, şüphelerinizden arının. Yüce Yaratıcının gücüne inandığınız zaman işini kolaylaştırdığınızda paranın nasıl sihirli bir şekilde aktığını izleyin.

2.Hak ettiğinizi alacağınıza inanın

Çoğunlukla düşündüğünüz miktarı elde edersiniz. Bu nedenle hayal ederken büyük düşünün ve gerçekten elde edebileceğinize inanın. Eğer, bir işte şüpheye düşerseniz bu negatif düşünceler tüm süreci etkileyeceğinden öncelikli işiniz olumsuzlukları aklınızdan çıkarmak olsun. İnanç eksikliği parayı çekmek konusundaki en büyük engeldir. İyi düşünün, iyi olsun!

3.Israrcı olun

Bolluğu, bereketi kendinize çekmenin hızı ve sonuçları hem zamana hem de kişiden kişiye göre farklılık gösterir. Bu nedenle isteyin ve başarılı olana kadar da bundan vazgeçmeyin. Mutlaka ısrarcı olun!

4.Yüce Yaratıcımıza şükran duyun

Yüce Yaratıcımıza yarattığı bu döngü ve inandığınız sonuçları size sunduğu için teşekkür edin. Bunu yaptığınızda Yüce Yaratıcımız, sonraki sefere sizin için daha cömert davranacaktır. Kısacası şükran duyun ve daha iyi sonuçlar alın.

Bolluk ve bereket meditasyonu parayı hayatınıza çekmek için harika bir araçtır. Yaş, renk, yer, kişilik, eğitim düzeyine bakılmaksızın herkes tarafından uygulanabilir. Bizler evrenin harika parçaları olarak isteklerimizi almak konusunda kararlı olmalıyız. Çekim gücüne inandığınızda ve sabır göstererek istemekten vazgeçmediğinizde, İlahi Kanunların sizin için nasıl çalıştığını göreceksiniz.

Yazar: Aliye Altunisik

https://evdesifa.com/para-parayi-ceker-dedirten-bereket-cekim-yasasi/

Hayatınızdaki değişiklikleri şaşkınlıkla izleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 250 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit taşının faydaları

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Negatif enerjilerden ve nazardan korur.
🍀 İş ve özel hayatta sürdürülebilir, sağlıklı ilişkilerin ortaya çıkmasında çekim gücü vardır.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.

Parayı çekme konusunda neden başarısız oluyoruz? Para parayı çeker dedirten bolluk bereket yasası nedir?  Bolluğu, bereketi ve parayı hep aynı yerlerde görmek sizi şaşırtmasın. Yaratıcımızın sonsuz verici gücü vardır.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın