Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Para kolaylıkla nasıl gelir?

Para kolaylıkla nasıl gelir?

Para kolaylıkla nasıl gelir ? Para bana kolay yoldan gelir diyorsanız geliyor. Ben hep ‘Allah beni daraltmıyor, bir kapı açıyor.’ dedikçe gerçekten hiç bilmediğim yerden kapı açılıyor. Millette ne para var zamanında ucuz ucuz toprak almışlar şimdi sefasını sürüyorlar, başkaları hep şanslı, hep borcum oldu, cüzdanımda hiç para durmaz… Neye inanıyorsak, hayatımız da onu yaşıyoruz.

Hayattaki mücadelelerimizin başında para kazanmak hayatımızı daha iyi standartlarda sürdürmek için kazanç elde etmek geliyor.’ Ekmek artık aslanın ağzında değil midesinde.’ Derken para ya ne kadar zor ulaşacağımıza dair sinyalleri de almış oluyoruz. ‘Çok malda haram, çok sözde yalan olur.’ Bunun gibi atasözlerimiz de bir anlamda paraya dair korkularımızın atalardan bize miras kaldığını gösteriyor. Aslında bu gün sahip olduğumuz inanç kalıpları birçok noktadan beslenmiş ve ne yazık ki olumsuz yönde desteklenmiş. Zihnimizde zenginliğin kötü olduğuna dair düşünceler yakın geçmişin sinema filmleriyle zengin kız, fakir ama gururlu gençlerle taçlandırılmış. Buradan çıkardığımız ana fikir, çok para aslında çok da iyi bir şey değildir, fakirler gururlarına düşkündür de zenginler değil mi gibi birçok çıkarım yapabiliriz. ‘Allah az verip aratmasın, çok verip azdırmasın.’ Derken de zengin olunca yoldan çıkacağımıza dair kaygıyı da beslemiş oluruz.

Atalardan bununla ilgili bize miras olarak gelen düşünceler bu konuda ki tutumuzu inanç sistemlerimizi de etkilemekte. Kimi atalardan gelen, kimi çocuk yaşlarda zihne attığımız çekirdek inançlar ya da travmalar bolluk bereket, paraya dair çekirdek inançlarımızı da etkiliyor. Geçmişte para zor gelir, hatta gelmez, ürünlerim beğenilmez gibi oluşturduğumuz çekirdek inançlar fark edilmezse bir ömrü ele geçirebiliyor. ‘Sizin bir çocukluğunuza inelim.’ Deyip espri yapılsa da gerçek olan çocuk yaşta bilinçaltına ne atıldıysa, çocuk yetmiş yaşına da gelse aynı inançlarla hayatı değerlendiriyor.

Para kolaylıkla nasıl gelir ?

‘Para bana kolay yoldan gelir.’ diyorsanız, geliyor. Ben hep ‘Allah beni daraltmıyor, bir kapı açıyor.’ dedikçe gerçekten hiç bilmediğim yerden kapı açılıyor. Millette ne para var zamanında ucuz ucuz toprak almışlar şimdi sefasını sürüyorlar,  başkaları hep şanslı,  hep borcum oldu, cüzdanımda hiç para durmaz… Neye inanıyorsak, hayatımız da onu yaşıyoruz.

Cüzdanımda hiç para durmaz, böyle düşündüğüm de gerçekten para cüzdanımda kalmıyordu. Ne zaman neden olmasın diye düşündüm, cüzdanımın içinde para olduğunu imgeledim, günlük hayatta da bunu yaşamaya başladım.

Çocukluğum da babam esnaftı zaman zaman ben züccaciye dükkânın da çalışırdım. Gün boyu tek lira kazanamadığım vakitler olurdu. Benim ürünlerim satılmaz inancı o kadar köklüydü ki hala düşününce karnıma kramp giriyor, karnımda ağırlık hissediyorum. Belki o yüzden hep’ Benden esnaf olmaz.’ demişimdir. Yetişkinliğimde de ürettiğim ürünlerimi almazlar korkusuyla ürünlerimi pazarlayamadığımı fark ettim. Ruh dünyamı eski bir kazak gibi düşünüyorum. Geçmiş zamanlarda eskiyen kazaklar, ipleri yeniden değerlendirilmek için sökülürdü. Kimi yerlerinde düğüm olur, düğümü çözmek için daha güçlü çekilirdi. Düğüm açılınca kazak sökülmeye devam eder, diğer yandan yeni bir yumak sarılırdı. Pürüzsüz yeni bir yumağımızın olması için ruh dünyamızdaki düğümleri biraz daha sıkı çekip, düğümleri çözmek gerekiyor.

‘Para nasılsa gelir. ‘Diyenlerin elinde para akşının daha hızlı ve kolay olduğunu fark ettim. Demek ki bu da düşüncelerle yönetilebilen bir sistemdi. Var enerjisi oluşturmak, aslında gönülden dua etmekti. Tam teslimiyet, Rabbim nasılsa verir düşüncesiydi. Her türlü helal yoldan Allah’ım tüm isteklerim için senin yüce katından ne mümkün? Her şey mümkün… Rabbimin katından her şey mümkün,   onun rızası için kazanıp onun yolunda helal hizmetlere harcamak niyetiyle…

Aşağıdaki cümleyi sabah namazınızı kıldıktan sonra 1 bardak suya söyleyip suyu içerseniz bilinçaltınızı parayı hayatınıza çekme konusunda olumlu kodlamış olursunuz.

‘Allah’ım bildiğim bilmediğim her türlü helal kaynaktan bolluğu bereketi hayatıma çağırıyorum, kolaylıkla ve sağlıkla gelmesine izin veriyorum. Para bolluk bereket bize en kolay şekilde, helal yollardan gelir…’ (Bülent Gardiyanoğlu)

Kaynak: https://nefes21.com/para-kolaylikla-nasil-gelir

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 250 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Not: Hematit taşının faydaları başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/hematit-tasinin-faydalari/

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın