Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Kısır döngüden kurtulmak

Kısır döngüden kurtulmak

Kısır döngüden kurtulmak . Tekrara giren hayatınız… Birçok kişinin yakındığı ama bir türlü çözemediği kısır döngüler vardır. Çoğu insan hayatı boyunca aynı sorunlarla boğuşur durur. Örneğin, bazı insanlar bir evlilik yaparlar fakat eşi ile anlaşamayıp boşanırlar. Tekrar evlenirler ama yeni eşleri ile de aynı problemleri yaşamaya başlarlar. Bazı insanlar da, iş hayatlarında bir türlü başarıyı yakalayamazlar. Büyük umutlarla yeni işlere girişirler fakat sonuç maalesef hep hüsran. Buna benzer kısır döngüleri yaşayıp bir türlü huzuru, bolluk bereketi yakalayamayanların sayısı oldukça fazladır.

Kısır döngüden kurtulmak

Yaşadığımız kısır döngüler aslında bize çözmemiz gereken bir durumun sinyalini vermektedir.

Ders almadığımız her olay, tekrar tekrar hayatımıza geri gelir. Kişiler değişir, lakin olaylar hep aynı kalır.
Sonuç hep aynı olmaya başlayınca sonuca farklı bir tepki vermek gerekir. Sinirlenmek içine atmak ya da dışa dönük sert bir tepki vermek yerine, tekrara giren olaya sevgi ve hoşgörü ile yaklaşıp,

“Allah’ım bu olaydan dersimi aldım ve bu olayın sevgiyle şifalanmasına niyet ediyorum. Karşı tarafı ve kendimi suçlamaktan vazgeçiyorum. Bu olayın defalara hayatıma gelerek bana bir şey anlatmaya çalıştığının farkındayım ve çözmeye, şifalanmasına niyet ediyorum “diyerek dönüşüme niyet edelim.

Bu niyeti ister hastalık dersine, ister ilişki dersine ister bir başka sıkıntı dersinize niyet edin, olayın ne anlatmak istediğini anladığınızda, olay kendiliğinden şifalanmaya başlar. Biraz daha derine bakarsak, aslında başınıza geleni bir sıkıntı yerine, rotadan çıkmış geminizi tekrar rotaya almaya çalışan yan rüzgarlar olarak görelim. Rotası olmayan bir yelkenliye, hiçbir rüzgar fayda etmez..

Karşılaştığımız kişiler tesadüfen hayatımızda değiller. Onları biz çekiyoruz.

Yetersiz hissediyorsak, yetersiz hissettiren kişiler çıkıyor karşımıza. Çocukken terk edilme deneyimi yaşamışsak terk edilme korkumuz olabiliyor derinlerde ve büyüdüğümüzde ilişkilerimde bir anda niye terk edildim diyebiliyoruz. Karı koca çalışıyoruz, işlerimiz, gelirimiz de iyi ama bir türlü belimizi doğrultamıyoruz borç ödemekten diyen o kadar çok kişi tanıdım ki. Burada para ile ilgili hem bilinçaltı kayıtlar, negatif inançlar çıkarken hem de atalardan gelen dna kayıtlarını da fark etmek gerekiyor.

“Hep beni değersiz hissettiren kişileri hayatıma çekiyorum” diye gelmişti bir kız. Neden sürekli bu kişilerin hayatına girdiğine baktığımızda hep verici davrandığını, kendisinde değersizlik duygusu olduğunu ve eğer bir şeyler verirse değer göreceğine inanmıştı. Değersizlik duygusunu dönüştürdükten sonra hayatına giren kişiler de değişmeye başladı.

Bilinçaltımızda değersizlik inancı varsa dışarıdan her ne kadar yok gibi davransak da karşımıza çıkan bilinçaltımızdan yaydığımız frekansa uygun kişilerdir.

Esasında bir nevi ayna tutulur bize. Diğer bir yönden de hayat bize geliştirmemiz gereken yönümüzü fark etmemiz için zorlar bizi. Ta ki biz değerimizi yaşayıp, enerjimiz değişene kadar. Bizde hangi duygu yoğunsa enerjimiz bir mıknatıs gibi onu kendisine çeker. Esasında bizden hangi frekans çıkıyorsa ona göre deneyimler yaşıyoruz.

Kısır döngülerden kurtulmanın ilk adımı farkında olmaktır.

Önce hangi durumu sıklıkla yaşadığınızı bulun ve ardından bu durumun sizde uyandırdığı duyguyu fark edin. O duyguyla yüzleşin, korkularınızın içinden geçin ve özgürleşin. Kendi başınıza yapamayacak kadar derin acı, korku ve yoğun duygularda bu konularda deneyimli birinden destek alabilirsiniz. Kısır döngüleri kırdığınızda karşınıza çıkan kişi ve durumların değiştiğini fark edersiniz. Siz değişince dünyanız da değişir.

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 250 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit taşının faydaları

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Negatif enerjilerden ve nazardan korur.
🍀 İş ve özel hayatta sürdürülebilir, sağlıklı ilişkilerin ortaya çıkmasında çekim gücü vardır.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.

kısır döngüden kurtulmak için , şanslı kişi kimdir , şanslı insan kimdir .

Kısır döngüden kurtulmak , kısır döngüden nasıl çıkılır , tekrara giren hayatınız , bir kısır döngüden nasıl çıkılır , hayatımdaki kısır döngüyü kıramıyorum .

 

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın