Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Kaygılardan kurtulmak için uyumadan önce bu egzersizi yapın

Kaygılardan kurtulmak için uyumadan önce bu egzersizi yapın

Kaygılardan kurtulmak için uyumadan önce bu egzersizi yapın . Rahatsız edici duygular hemen hemen hepimizin ruh halini olumsuz yönde etkiler. Özellikle uyku öncesi bu duygulara daha sık kapılabiliriz. Kaygı ve huzursuzluk gibi olumsuz duygular, çözmemiz gereken problemlere işaret eder. Bilinçaltımızın bu olumsuz duygulardan temizlenmesi gerekir. Gerçek doğamızı ifade edebilmemiz için enerjilerin rahat aktığı, sevgi ve bereket frekansına ihtiyaç duyarız. Bu nedenle korku ve kaygının çözülebilmesi için onların su yüzüne çıkması ve çözümlenmesi önemlidir. Düzenli olarak bilinçaltını arındırmak hayat yolumuzda mutlu ve enerjik bir şekilde ilerleyebilmemiz için gerekli bir ruhsal çalışmadır.

Gün içinde genelde iç alemimize dönecek sakinliği bulamayabiliriz. Bu nedenle bilinçaltı, problemlerle ilgilenmek için en uygun zamanı bekler. Bilinçaltına göre beden ve zihnin rahatladığı uyku öncesi, çözülmemiş meseleleri ortaya çıkarmak için en uygun zamandır. Eğer bu duyguları göz ardı etmeye meyilliysek uyku kalitemiz düşebilir veya uykumuz hepten kaçabilir. Bu durum bilinçaltı temizliği yapmanın gerekliliğine işaret eder.

Özellikle uyku öncesi üzerimizde birikmiş olumsuzluğu atmak büyük önem taşır. Olumsuz duygularla uyumak küçük bir çocuk gibi olan bilinçaltımızı kötü huylu birine emanet etmeye benzer. Bu durumda bilinçaltı olumsuz duygularla şekillenir. Olumsuz duyguları atmak için bilinçli bir çaba göstermediğimizde onlar gece boyu tüm varlığımızı etkiler. Böylece ertesi güne yine aynı duyguları taşımış oluruz ve bunlar fiziksel gerçekliğimizi kendi frekanslarına uygun yönde biçimlendirirler. Basit bir uykusuzluk veya huzursuzluk hali çözümlenmediğinde daha büyük ruhsal ve hatta fiziksel sorunlara giden bir enerji düğümlenmesi oluşturabilir.

Kaygılardan kurtulmak için uyumadan önce bu egzersizi yapın

Uyumadan önce şimdi vereceğimiz çalışmayı yaparak korku, endişe veya yoksunluk gibi olumsuzluk hislerinden kurtulabilirsiniz. Böylece hayatınızdan bunları çıkarma yolunda önemli bir adım atmış olacaksınız.
Uyumadan önce aklınıza gelen en belirgin olumsuz duyguyu karşınıza alın. Bu duygu herhangi bir formda gözünüzün önüne gelebilir. Burada bilinçaltınızın size vereceği sembole açık olun. Eğer belirgin bir sembol yoksa siz onu temsil eden bir şey seçebilirsiniz. Olumsuz bir duygu eski ve kırık bir obje, ağır bir tuğla veya kapkara bir karga gibi görünebilir.

Şimdi bu objeyi elinizde tuttuğunuzu hayal edin. Bir müddet onun temsil ettiği olumsuzluğu hissederek ona bakın. Onun size getirdiği rahatsızlığı hissedin. Bu duygu eski, geçerliliğini yitirmiş bir düşünme alışkanlığından gelmektedir. Siz ona gitmesi gerektiğini söylemediğiniz için sizinle durmaktadır. Şimdi objeyi görüntüsüne uygun bir şekilde yolcu edin. Eğer bu bir tuğla ise onu denize attığınızı görebilirsiniz veya bu bir karga ise avucunuzdan havalandığını ve uzak ufka doğru kanat çırparak gözden kaybolduğunu düşünebilirsiniz.

Objenin ona bağlı olumsuz duyguyla birlikte uzaklaştığını hayal edin. Bu noktada duygudan kurtulmak yerine onu sevgiyle uğurladığınızı hissedin. O belki de bir zamanlar size hizmet eden bir duyguydu. Sizi korkutarak bir şeylerden korumak veya kaygı duymanızı sağlayarak daha dikkatli olmanızı sağlıyordu. Bu yüzden onu sevgi dolu bir tavırla uğurlayın. Artık ona ihtiyacınız olmadığını, onsuz daha iyi olacağınızı bilerek onu gönderin. Objenin gitgide küçülerek gözden kaybolduğu seyredin. Ardından bakarak onun artık orada olmayışını hissedin. Onun bıraktığı boşlukta yepyeni olumlu bir duygunun yeşereceğini hissederek ardından bakın. Bu boşluğa doğru bakarak kendinizi uykuya bırakın.

Bu uygulama her gece yapabileceğiniz çok etkili bir bilinçaltı temizliği yöntemidir. Sizi en çok rahatsız eden duygudan başlayın. Bunu yatmadan önce dişleri fırçalamak gibi basit bir rutin haline getirmeye çalışın. Sadece beş dakikalık bir çalışmayla gün be gün hafiflediğinizi hissedeceksiniz. Böylece hayatınız yeni ve güzel enerjilere açık hale gelecektir.

Yazan: Cem Çiloğlu 

Kaynak: https://www.mistikyol.com/kaygilardan-kurtulmak-icin-uyumadan-once-bu-egzersizi-yapin/

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

Hayatınızdaki değişiklikleri şaşkınlıkla izleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 250 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Not: Hematit taşının faydaları başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/hematit-tasinin-faydalari/

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın