Ana Sayfa / Evde İş İmkanı / Evde İş İmkanı, Gerçek ve Müthiş Kazanç Fırsatı

Evde İş İmkanı, Gerçek ve Müthiş Kazanç Fırsatı

Evde iş imkanı konusunda araştırma yapanlar internette çok değişik sistemler ile karşılaşırlar. Reklam izlemek, blog yazarlığı, satış ortaklığı, ürün satışı, olmak üzere çeşitli evde iş imkanı sunan sistemler, tüm dünyada mevcuttur. Burada, sizlere anlatacağım sistem gerçekten çok basittir. Ev hanımları, öğrenciler, kuaförler, eczacılar, çalışan bay bayan, çalışma koşullarından, aldığı maaşlardan tatmin olmayan herkesin kolayca yapacağı bir iş, Huncalife.

HEMEN PARA KAZANMAYA BAŞLAYIN! ÜSTELİK KAZANMAK GARANTİ!

Şu ana kadar ek iş, internetten para kazanma sistemleri ile uğraşanlar, “KEŞKE DAHA ÖNCE HUNCALİFE İLE TANIŞSAYDIK“, diyeceksiniz. 

Öncelikle, şunu belirtelim, bu sistemde herkesin günlük hayatta kullandığı, ihtiyacı olan ürünler var. Sistem hayal satmıyor. Ayrıca, Huncalife %100 Türk sermayeli ve yaklaşık 60 yıldır Türkiye’de üretim yapan bir firmadır. Çerkezköy’de yer alan 24 bin m2’lik, Ortadoğu ve Balkanların en büyük kişisel bakım ürünleri tesislerinde, 2 binden fazla farklı ürün üretmektedir.  

Aşağıda sizler ile paylaşacağımız detaylar sizi korkutmasın. Tek yapmanız gereken, Huncalife ürünlerini kullanmaya başlamanız, tanıdıklarınıza ya da sosyal medyada bu ürünleri tavsiye ederek, insanları temsilci olmaya, üye olmaya teşvik etmektir. Sonrasında zaten kazanç otomatik olarak ge

Huncalife evde iş imkanı ile hayatınızda bir dönüşüme hazır mısınız? Hayatınızı baştan sona değiştirecek bir gelir elde etmek için harekete geçme vakti gelmedi mi?

Maddi sıkıntı çekmek kaderiniz değil, sizin tercihiniz! Siz de, özgürce çok para kazanıp, özgürce harcayabilirsiniz!

“Mutluluğun sırrı özgürlüktür ve özgürlüğün sırrı ise cesarettir.”

Evinizden rahatça yapabileceğiniz ve mutlu olacağınız evde iş imkanı.

Huncalife ile Evde İş imkanı
evde iş imkanı

Huncalife ile Evde İş imkanı

Huncalife makyajdan parfüme, kişisel bakım ürünlerinden cilt bakım ürünlerine kadar 400’den fazla ürün portföyüne sahip bir Türk firmasıdır, bizlere ciddi evde iş imkanı sunmaktadır.

HUNCALİFE İLE EVDE İŞ İMKANI SİSTEMİ ÇOK ÇOK BASİT. YAPMANIZ GEREKEN 2 ŞEY VAR:

  1. Huncalife ürünleri günlük hayatımızda çok kullandığımız, şampuan, sabun, diş macunu, cilt bakım ürünleri, parfüm, gibi ürünlerdir. Huncalife temsilcisi olarak dermatolojik testleri yapılmış, sağlığa zararlı olmayan ürünleri kullanır ve etrafınızdaki insanlara beğendiğiniz bu ürünleri önererek ciddi bir gelir elde edebilirsiniz. Öncelikle, bu ürünleri kendi ihtiyacınız için satın almak isterseniz %30’a varan indirimler ile satın alabilirsiniz.
  2. Huncalife temsilcisi olmak isteyen arkadaşlarınızı da temsilci yaparak onların kendi alışverişlerinden ve alt temsilcilerinin yaptığı alışverişlerden de prim kazanırsınız.

Sorularınız ve destek almak için 0532 547 99 57 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Huncalife ile Kendi İşinizin Patronu Olun Hayatınız Değişsin!

Huncalife, ek gelir ya da evde iş imkanı arayan, 18 yaşını doldurmuş bay bayan herkese kendi iş saatlerini ve kazançlarını ayarlayabilecekleri, yurt dışı seyahatlerinden araba kullanım hakkına, ürün ve kişisel gelişim eğitimlerinin verildiği akademilerden, eğlenceli organizasyonlara kadar pek çok fırsatı içeren yeni bir kapı açar.

Huncalife ürünleri, gerçekten günlük hayatımızda ihtiyacımız olan, kullandığımız ürünlerdir. Bu ürünleri beğenerek kullanacağınıza eminiz. Yapmanız gereken tek şey beğendiğiniz bu ürünleri yakınlarınıza tavsiye etmek, onları da ekibinize davet etmek.

Huncalife sistemine temsilci olmak gerçekten çok basittir. Herhangi bir alışveriş sitesinden alışveriş yapmadan önce nasıl üye oluyorsanız, Huncalife temsilcisi olmak için de basit bir şekilde sisteme üye olursunuz. Bu şekilde, Türkiye’nin en çok kazandıran prim sistemine dahil olabilir, kariyer basamaklarını tırmandıkça hayatınızı değiştirecek ödüller alabilirsiniz.

Hunca Kozmetik Türkiye parfüm pazarının %35 ile pazar lideridir. Aynı zamanda, Hunca Kozmetik, TURQUALİTY belgesine sahip tek TÜRK kozmetik firmasıdır. Tüm ürünler, ülkemizde üretilerek yurt ekonomisine katkı sağlamaktadır. Huncalife ürünlerinde sağlığa zararlı  parafin, alkol, paraben vb. gibi hiç bir madde bulunmaz. Huncalife ürünleri Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı, bitkisel içerikli ve helal sertifikalıdır. Huncalife ürünlerini kendiniz de güvenle kullanabilir, çevrenizdeki insanlara da güvenle sunabilirsiniz.

Huncalife temsilcisi nasıl olurum, üyelik ücretli midir?

Huncalife temsilcisi olmak ÜCRETSİZDİR. 18 yaşını doldurmuş olmak ve T.C vatandaşı olmanız yeterlidir. HuncaLife katılmaya karar verdiğinizde size lazım olan tek şey detaylı bilgi alabileceğiniz bir sponsor olacaktır. Yandaki formu doldurarak Benim ekibime katılabilirsiniz.

Yaşınız, eğitiminiz, daha önceki deneyiminiz ne olursa olsun Huncalife sistemine dahil olarak başarıya 3 basit adımda ulaşabilirsiniz.

Kullanın: Temsilci özel fiyatlarıyla sahip olacağınız ürünleri kullanın. Kişisel alımlarınızdan %24’e varan ek prim kazanın.

Anlatın: Cildinizin dostu bu ürünleri çevrenize tavsiye edin ve kullandırın. Perakende satışlarınızdan %30 gelir elde edin.

Paylaşın: Ürünleri kullanıp memnun kalan kişilere, HuncaLife iş fırsatını anlatarak, bu kişileri ekibinizin yeni elçileri yapın. Düzenli müşterilerinizi, HuncaLife Temsilcisi yaparak, onlara ek avantajlar sunun. Yaptıklarınızı ve öğrendiklerinizi ekibinizle paylaşın, onların kazanmasını sağlayın. Ekibinizin satışlarından %24’e kadar standart prim, kazanın. HuncaLife’ın size sunduğu çok katlı pazarlamada başarı, bu kadar basittir!

evde iş imkanı

Huncalife ile ek iş ve evde iş imkanı kazanç sistemi

Aslında, kazanç sistemi hakkındaki detaylar ile fazla boğulmamanızı tavsiye ederiz. Tek yapmanız gereken, Huncalife ürünlerini kullanmaya başlamanız, tanıdıklarınıza ya da sosyal medyada bu ürünleri tavsiye ederek, insanları temsilci olmaya, üye olmaya teşvik etmektir.

Huncalife kariyer kazanç planı yenilendi

HuncaLife’da Kazanç Elde Etmenin 7 yolu vardır:

  1. Perakende Satış Geliri: HuncaLife ürünlerini temsilci fiyatıyla (indirimli) alıp %40 karla satış yapabilirsiniz. Aynı zamanda Tasarruflu bir Tüketici olabilirsiniz.Temsilcilere yapılan kampanyalarla satıştan %100 kar elde edebilirsiniz.
  2. HuncaLife Kişisel Alım Primi: Kendi alış verişlerinizden de prim elde edebilirsiniz.
  3. HuncaLife Grup Primi: Kurduğumuz ekibin sonsuz derinlikteki üyelerine kadar oluşturduğu cirolardan (alış-verişlerden) %4-%24 arası kazanç elde edersiniz.
  4. HuncaLife Liderlik Seviye Ödülleri: Satış Karı, Grup Primi dışında %24 seviyesine ulaştınız (Altın Lider), kendiniz ve ekibinizin sınırsız alış-verişlerinden 10.600 TL’lik ciroyla bu kariyere ulaşırsınız ve kendiniz gibi 2 arkadaşınızı da %24 yani Altın Lider olarak yetiştirirseniz siz Kidemli Altın Lider ünvanını alır, bir defaya mahsus 2000 TL para ödülü kazanırsınız. 3 Koldan Altın Lider çıkardığınızda Safir Lider ünvanına hak kazanır ve 3000 Lira para ödülü, 6 koldan %24 kariyerinde lideriniz olduğunda Zümrüt Lider ve 6000 TL para ödülü, 9 koldan %24 çıkardığınızda Yakut Lider 9000 Lira para ödülü, 12 koldan %24 çıkardığınızda Elmas Liderkariyerine ulaşır ve 12000 TL para ödülü kazanırsınız. Daha bitmedi 12 Altın Liderinizden 4’ünü Safir Lider çıkardığınızda Tek Yıldız, 8’ini Safir Lider yaparsanız Çift Yıldız, 12 Liderinizde Safir olmasını sağlarsanız 3 Yıldız kariyerine ulaşırsınız. HuncaLife‘da kariyeriniz yükseldikçe kazancınız artar ve iş ortaklarınızın hem kariyer hem de kazanmasına vesile olursunuz.
  5. HuncaLife Liderlik Primi: Ekibinizde %24 (Altın Temsilci) Grup Liderlerinin ekiplerinin oluşturduğu cirodan %5 Liderlik Primi almaya başlarsınız. Hatta kariyerinizi yükselttikçe 1.Nesil 2.Nesil………6 Nesile kadar Liderlik Primi toplamda %15,75 prim kazanırsınız.
  6. HuncaLife Araba Planı: HuncaLife Sektörün en kolay ulaşılabilen Araba Planına Sahip. Ekibinizden yaklaşık 10000 Liralık ekip cirosu çeviren 3 Lider yetiştirdiğinizde HuncaLife Volkswagen Polo veya Ford Fiesta, 10000 Liralık ekip cirosu çeviren 6 Lider yetiştirdiğiniz de Ford Focus ya da Renault Fluence, 9 Liderinizde 10000 Liralık ciro çevirdiğinde C5 veya Peugeot 508 marka aracı 12 Lider yetiştirdiğiniz de onlarda 10000 Liralık ciro çevirdiklerinde Mercedes C180 marka aracın kullanma hakkını elde edersiniz. İster görev arabası isterseniz özel aracınız için kullanabilirsiniz. Bu belirtilen araçların tüm giderlerini (kasko, vergi gibi giderleri )şirket karşılar, sadece yakıt masrafı size aittir.

HuncaLife Safir, Zümrüt ve Yakut Lider Araba Promosyonu

 

 evde iş imkanı

 

 

7. Seyahat Programı: Daha önce gerçekleşen Dubai Seyahat Programı, 2012 yılının sonuna kadar gelirde ilk 5. sıraya girenler ya da 3. kurucular toplantısını katılmayı hak eden temsilci arkadaşlar 2 kişilik 3 gece 4 günlük Dubai Seyahatini gerçekleştirdiler. Hatta bu iki şartı yerine getiren temsilcilere yol masrafı için 300$ hediye edildi. Sonrasında Barcelano tatilini hak eden temsilciler harika bir tatil yaşadılar…

 

evde iş imkanı

evde iş imkanıHUNCALİFE EĞİTİM DESTEĞİNDEN FAYDALANIN !

HuncaLife, ürünler, iş fırsatı ve liderlik çerçevesinde eğitim desteği sunmaktadır. İşinizi geliştirmek ve sağlam temellere oturtmak için bu destekten mutlaka faydalanın ve şirketin aylık eğitim programını takip edin.

Ürünleri ve işi daha iyi tanıyın, tanıtın! Uzmanlar tarafından verilen eğitimler ile HuncaLife ürünlerini tanıtırken sahip olmanız gereken bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca şirket tarafından düzenlenen tanıtım toplantılarına Temsilci adayları- nızı davet ederek, bu eğitim sisteminden doğrudan faydalanmalarını sağlayabilirsiniz.

Sorularınıza cevap bulun! Bir HuncaLife Temsilcisi olarak tüm merak ettikleriniz ve henüz aklınıza gelmemiş sorular hakkında cevapları şirket eğitimlerinde öğrenebilirsiniz. Toplantılara düzenli katılarak şirketin en yeni haberlerini ilk duyan siz olabilirsiniz.

Sosyalleşin! Eğitime katılan diğer lider ve Temsilcilerle tanışarak, hem yeni arkadaşlıklar kurabilir, hem de tanıştığınız kişilerin deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. Benzer tecrübeler yaşayan kişilerle aynı ortamda başarılarınızın kutlanması motivasyonunuzu yükseltebilir ve başarıya giden yolda daha hızla ilerlemenizi sağlayabilir.

Kendi eğitim ve toplantılarınızı düzenleyin! HuncaLife işinde ilerlerken, büyüyen alt ekibinize gerekli desteği sağlamak ve onların işlerini büyütmelerine destek olmak için kendi eğitim toplantılarınızı düzenleyebilirsiniz.

Bilginizi ekibinizle paylaşın! Deneyimlerinizi ve bilginizi paylaşarak, alt ekibinizdeki kişilerin başarı yolunda daha hızlı ilerlemesini sağlayabilirsiniz.

Ekibinizi motive edin! Ekipteki Temsilcilerin başarılarını eğitimlerde onurlandırarak, onların motivasyonunu yükseltebilirsiniz. Ekibinize örnek olun! Kendi eğitimlerinizi düzenleyerek, hem alt ekibinizdeki kişilerin kendi eğitim düzenlemesine örnek olabilir, hem de alt ekibinizdeki Temsilcilere yalnızca bu işi nasıl yapacaklarını değil, nasıl başarılı olacaklarını da öğretebilirsiniz.

evde iş imkanı

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın