Ana Sayfa / Dua / Eşler arasındaki muhabbeti artırmak için dua

Eşler arasındaki muhabbeti artırmak için dua

Eşler arasındaki muhabbeti artırmak için dua , eşler arasındaki soğukluk için dua , anlaşamayan eşler için dua , eşlerin arasını düzeltecek dua , eşlerin iyi geçinmesi için dua , eşler arasında huzur için dua . Aşağıda bu konularda Allah’ın izni ile sıkıntılarınızı giderecek çeşitli dualar ve terkipler bulabilirsiniz. Burada önemli olan duanın bir takım kabul şartları vardır, bunları yerine getirmek ve duada ısrarcı olmak çok önemlidir. Bu konulara sırlı dualar kitabı “Duanın Gücü Sırların Şifresi”nde detaylı olarak yer verilmiştir. http://hezarfenyayinlari.com/sirli-dualar-kitabi/

Eşler arasındaki muhabbeti artırmak için dua - eşler arasındaki soğukluk için dua - anlaşamayan eşler için dua - eşlerin arasını düzeltecek dua - eşlerin iyi geçinmesi için dua - eşler arasında huzur için dua
Eşler arasındaki muhabbeti artırmak için dua

Dünyanın en zor şeylerinden biri de, herhalde geçinemeyen iki kişinin aynı yerde yaşamaya mecbur olmasıdır. Eşler arasında geçimsizlik olduğu zaman hem çocuklar hem de iki tarafın eşleri de olumsuz olarak etkilenirler. Ancak, geçinemiyoruz diye hiç çaba harcamadan ayrılmaya karar vermek de, dünyanın en yanlış kararlarından biridir. Bir evlilikte sorunlar olduğu zaman öncelikle karşı tarafı suçlamak yerine ben nerede hata yapıyorum, yaptım, diye kendimize sormamız gerekir. Başımıza gelen sıkıntıların büyük bir bölümü hayatımızın belli bir döneminde bazı insanları eleştirmemiz, onları yargılamamızdan kaynaklanmaktadır. Ben bu konuda kimi eleştirdim diye düşünüp, öncelikle bu kişiden özür dilemeli, hakkını helal etmesini istemeliyiz. Bunu illa bu kişi ile yüz yüze yapmamıza gerek yok. Kişiyi karşımızdaymış gibi hayal edip söyleyebiliriz. Sonrasında da bu sıkıntılı durumumuzun ortadan kalkması için Allah’a dua etmeliyiz.

Aşağıda yazan eşler arasındaki muhabbeti artırmak için dua lar çok tesirli ve denenmiş dualardır. Allah c.c. Müslümanların yuvasını şerlilerin şerrinden koruyup huzur versin.

Eşler arasındaki muhabbeti artırmak için dua

 • Hangi eş karşı tarafın muhabbetini celbetmek onunla iyi geçinmek istiyorsa tatlı bir gıdanın üzerine pazartesi günü uygun bir saatte Ya Rahim ( يَا رَ حِيمُ ) ismi şerifini 100 kere okuyup üflerse kısa zamanda eşi ona döner ve onu bırakamaz.
 • Bir ayva veya elma üzerine Ya Halimü ( يَا حَلِيمُ ) ismi şerifi yazılıp eşinden nefret eden kadına yedirilirse nefreti
  muhabbete dönüşür.
 • İki dargın olan kişi veya eşler hangisi barışmak istiyorsa bu niyet ile Ya Ğafuru (يَا غَفُو رُ ) ismi şerifi yazılıp üzerinde taşınırsa karşı taraf kısa zamanda kendisine yönelecektir.
 • Birbirleriyle anlaşamayan eşlerin yemeklerine Ya Kebiru (يَا كَبِيرُ) ismi şerifi okunup yedirilirse aralarında muhabbet hasıl olur.
 • Anlaşamayan eşlerin yemeğine 100 defa Ya Vedüdü (يَا وَدُودُ) ismi şerifi okunursa bütün nefreti unutup birbirlerine
  muhabbet duyarlar.
 • Ya Samedü ( يَا صَمَدُ ) ismi şerifi bir tabağa yazılıp, su ile silinirse bu sudan her ikisine de içirilmesi soğukluğun
  gitmesine faydalı olur.

Aradaki soğukluğu gidermek için dua , aradaki soğukluğun kalkması için dua , muhabbet için dua , eş ile iyi geçinmek için dua , eşler arası soğukluk için dua , eşler arasında muhabbet için dua , eşler arasındaki soğukluk için dualar , eşler arasında muhabbeti attıran dualar . Eşler arasındaki muhabbeti arttırmak için dua , eş ile muhabbet duası , geçinemeyen eşler için dua , eşler arasında muhabbeti arttıran dua , eşler arası muhabbet için dua , eşler arasında soğukluk için dua , eşler arasında muhabbet duası .

Yukarıda yazan eşler arasındaki muhabbeti artırmak için dua ısrarla ve düzenli bir şekilde okunmalı, hiç ara vermeden minimum 40 gün devam edilmeli. (eşler arasındaki soğukluk için duaeşler arasında muhabbet için dua, eşler arasındaki sorunlar için dua, eşler arasındaki soğukluk için dua)

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir