Ana Sayfa / Dua / Eşler arasındaki muhabbeti artırmak için dua

Eşler arasındaki muhabbeti artırmak için dua

Eşler arasındaki muhabbeti artırmak için dua , eşiniz sizin üzerinize titreyecek, gözü sizden başkasını görmeyecek, bir dediğinizi iki etmeyecek. Aşağıda eşler arasında sevgi muhabbetti arttırmak, güzel geçim için Allah’ın izni ile sıkıntılarınızı giderecek çeşitli dualar ve terkipler bulabilirsiniz. Duanın bir adabı ve bir takım kabul şartları vardır, bunları yerine getirmek ve duada ısrarcı olmak çok önemlidir.

Eşler arasındaki muhabbeti artırmak için dua - eşler arasındaki soğukluk için dua - anlaşamayan eşler için dua - eşlerin arasını düzeltecek dua - eşlerin iyi geçinmesi için dua - eşler arasında huzur için dua
Eşler arasındaki muhabbeti artırmak için dua

Dünyanın en zor şeylerinden biri de, herhalde geçinemeyen iki kişinin aynı yerde yaşamaya mecbur olmasıdır. Eşler arasında geçimsizlik olduğu zaman hem çocuklar hem de iki tarafın aileleri de olumsuz olarak etkilenirler. Ancak, geçinemiyoruz diye hiç çaba harcamadan ayrılmaya karar vermek de, dünyanın en yanlış kararlarından biridir. Bir evlilikte sorunlar olduğu zaman öncelikle karşı tarafı suçlamak yerine ben nerede hata yapıyorum, yaptım, diye kendimize sormamız gerekir. Başımıza gelen sıkıntıların büyük bir bölümü hayatımızın belli bir döneminde bazı insanları eleştirmemiz, onları yargılamamızdan kaynaklanmaktadır. Ben bu konuda kimi eleştirdim diye düşünüp, öncelikle bu kişiden özür dilemeli, hakkını helal etmesini istemeliyiz. Bunu illa bu kişi ile yüz yüze yapmamıza gerek yok. Kişiyi karşımızdaymış gibi hayal edip söyleyebiliriz. Sonrasında da bu sıkıntılı durumumuzun ortadan kalkması için Allah’a ısrarla dua etmeliyiz.

Eşler arasındaki huzursuzluğun sebebi araya giren üçüncü kişiler olabilir. Bu üçüncü kişilerden kendimizi ve eşimizi korumak için aşağıdaki dualar oldukça etkilidir.

Aşağıda yazan eşler arasındaki muhabbeti artırmak için dua lar çok tesirli ve denenmiş dualardır. Allah c.c. Müslümanların yuvasını şerlilerin şerrinden koruyup huzur versin.

Eşler arasındaki muhabbeti artırmak için dua

 • Hangi eş karşı tarafın muhabbetini celbetmek onunla iyi geçinmek istiyorsa tatlı bir gıdanın üzerine pazartesi günü uygun bir saatte Ya Rahim ( يَا رَ حِيمُ ) ismi şerifini 100 kere okuyup üflerse kısa zamanda eşi ona döner ve onu bırakamaz.
 • Bir ayva veya elma üzerine Ya Halimü ( يَا حَلِيمُ ) ismi şerifi yazılıp eşinden nefret eden kadına yedirilirse nefreti
  muhabbete dönüşür.
 • İki dargın olan kişi veya eşler hangisi barışmak istiyorsa bu niyet ile Ya Ğafuru (يَا غَفُو رُ ) ismi şerifi yazılıp üzerinde taşınırsa karşı taraf kısa zamanda kendisine yönelecektir.
 • Birbirleriyle anlaşamayan eşlerin yemeklerine Ya Kebiru (يَا كَبِيرُ) ismi şerifi okunup yedirilirse aralarında muhabbet hasıl olur.
 • Anlaşamayan eşlerin yemeğine 100 defa Ya Vedüdü (يَا وَدُودُ) ismi şerifi okunursa bütün nefreti unutup birbirlerine
  muhabbet duyarlar.
 • Ya Samedü ( يَا صَمَدُ ) ismi şerifi bir tabağa yazılıp, su ile silinirse bu sudan her ikisine de içirilmesi soğukluğun
  gitmesine faydalı olur.

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 200 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

🍀 Hematit Taşının Faydaları 🍀
🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.
🍀 Anemi (kansızlık) hastalığını tedavi eder.
🍀 Böbreği sağlıklı tutar.
🍀 Hasar görmüş dokuların yeniden oluşmasına yardım eder.
🍀 Bel soğukluğunu önler ve iyi gelir.

www.hezarfenyayinlari.com

Aradaki soğukluğu gidermek için dua , aradaki soğukluğun kalkması için dua , muhabbet için dua , eş ile iyi geçinmek için dua , eşler arası soğukluk için dua , eşler arasında muhabbet için dua , eşler arasındaki soğukluk için dualar , eşler arasında muhabbeti attıran dualar . Eşler arasındaki muhabbeti arttırmak için dua , eş ile muhabbet duası , geçinemeyen eşler için dua , eşler arasında muhabbeti arttıran dua , eşler arası muhabbet için dua , eşler arasında soğukluk için dua , eşler arasında muhabbet duası .

eşler arasındaki soğukluk için dua , anlaşamayan eşler için dua , eşlerin arasını düzeltecek dua , eşlerin iyi geçinmesi için dua , eşler arasında huzur için dua .

Yukarıda yazan eşler arasındaki muhabbeti artırmak için dua ısrarla ve düzenli bir şekilde okunmalı, hiç ara vermeden minimum 40 gün devam edilmeli. (eşler arasındaki soğukluk için duaeşler arasında muhabbet için dua, eşler arasındaki sorunlar için dua, eşler arasındaki soğukluk için dua)

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın