Ana Sayfa / Dua / En tesirli dilek esmaları

En tesirli dilek esmaları

En tesirli dilek esmaları , 27 Aralık dua ve istek zamanı. Astrolojik olarak enerjinin çok güçlü olduğu bir gün, ay sirus kavuşumu. Arzularımızın isteklerimizin gerçekleşmesi için dua zamanı. Niyetinizi edin ve dualarınızı yapın. Siz yeter ki doğru isteyin Allah’ın her şeye gücü yeter. Aşağıda sizlerle paylaşacağımız esmaları mutlaka bugün okuyun.

En tesirli dilek esmaları

70 KERE OKUNAN DİLEK DUASI

Niyetinizi yapın ve aşağıdaki zikri çekin.

Abdülehad Serhendi hazretleri bir müjde verip buyuruyor ki:

70 kere “Yâ Allah, Yâ Rahman, Yâ Rahîm, Yâ Kavî, Yâ Kâdir” okuyup da dua eden, ne isterse istesin, Cenâb-ı Hak duasını kabul eder ve ne muradı varsa verir.

Allah rızası için okumalı. Bir seferde 70 defa okumalı, 71 olsa olmaz, yanına başka isim konsa olmaz, bu bir şifredir. İsm-i a’zam, ism-i Celal, Esma-ül Hüsna’dır. Her namazdan sonra okuyana ne mutlu! Hiç olmazsa günde bir defa okumalı.

Zenginlik duası

Ya Ğaniyy, anlamı, zatı ile zengin olan, hiçbir şeye ihtiyacı olmayan, zatı ile zengin olan, gerçek manada zengin olan olarak geçmektedir.

Yâ Ğaniyy ism-i şerifini kendisine vird edinen kimse malı, mülkü, para ve serveti çoğalır. Kısmeti ve şansı açılır. Allah-ü Teala’nın bu ismi şerifi 1060 ez okunmalıdır.

En tesirli dilek esmaları

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın