Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Dua yasası ile isteklerimize ulaşabiliriz 1

Dua yasası ile isteklerimize ulaşabiliriz 1

Dua yasası ile isteklerimize ulaşabiliriz 1 . Dua etmek Allah ile iletişim kurmaktır. Bunun farkında olsak da olmasak da Allah her zaman adeta telefonun diğer ucunda bizi dinlemektedir. (biz ona şah damarından daha yakınız Kaf Suresi 16. ayaet) Ağzımızdan çıkan her kelime ve her düşünce bir duadır. Onun için düşüncelerimize ve sözlerimize çok dikkat edelim. Ağzımızdan çıkan her söz bir sihirdir, bumerang gibi bize geri döner. Ya iyilik, güzellik, hayr konuşalım ya da susalım.

Dua yasası ile isteklerimize ulaşabiliriz 1

Endişelenmek olumsuz duadır

Endişelenmek, Allah’a ne kadar korktuğumuzu söylemektir. Aynı zamanda gerçekleşmesini istemediğimiz her şeyi gerçekleşmeye teşvik edecektir. Tevekkül halinde olmalıyız. Elimizden geleni yaptıktan sonra duamızı edip sonucu Allah’ın takdirine bırakmalıyız. Nasıl şu istediğim gerçek olur sorusunu sorduktan sonra Allah istediğimizin gerçekleşmesi için tüm şartları karşımıza çıkaracaktır. Karşımıza çıkan fırsatlara karşı uyanık olmalıyız.

Nasıl dua ettiğiniz önemlidir?

  • Sürekli sızlanan ve yaltaklanan bir dilenci modunda dua eden bir kişi kendini Allah karşısında para için alçaltmaktadır. Sonsuza kadar kurban olarak kalacaktır ve Allah bilir ki onun duası yerine gelirse parayı akılsızca harcayıp ertesi gün yeniden dilenmeye başlayacaktır.
  • Allah karşısında pazarlıkçı bir şekilde dua etmeyin. Şunu gerçekleştirirsen bunu yapacağım demeyin. Bir isteğiniz varsa önceden Allah rızası için sadaka verin, çocukları sevindirin, yardıma muhtaç kişilere yardım edin.
  • Diğer bir dua moduda adeta manipülatör, isyankar modunda dua etmektir. İsteğim olmazsa intihar ederim, artık mücadele etmekten vazgeçerim gibi dua etmek de yanlıştır. Büyük ihtimalle dualarınız gerçekleşmeyecektir.
  • “Hiçbir şeyi hak etmiyorum. Zavallı bir günahkarım ama yine de istediğimi bana ver Allah’ım” Acınacak derecede düşük özsaygısı ve bir şeyleri hak etmediğine yönelik inancı olan kişilerin duaları da muhtemelen kabul olmayacaktır. Bu kişinin istediği gerçek de olsa hak etmediğini düşündüğü için bir süre sonra kendisine verileni kaybedecektir.
  • Açgözlü, sürekli daha fazlasını, daha fazlasını istiyorum, diyen kazandıklarından Allah yolunda harcamayan kişilerin duaları da Allah katında makbul olmayacaktır.

Samimi, içten, kararlı dua edenler

  • “Allah’ım başarmak istediğim şey bu, şimdiden yürürlüğe koyduğum planlar da bunlar. Allah’ım senden şu isteğimin gerçekleşmesini niyaz ediyorum”
  • Bir de içtenlikle dua edenler vardır. Duaları kalptendir, kalbe dokunur.
  • Bir başkası da saf niyetle dua eder.

Allah (c.c.) bu kişilerin dualarını reddetmez.

Bazı kabul olmayan dualarımız için şükretmeliyiz

Allah (c.c.) aslında tüm dualarımıza karşılık verir. Bazen bizim iyiliğimiz için “Hayır” der. Uğruna dua ettiğimiz her şeye sahip olmadığımız için şükretmemiz gerekir.

Kaynak: Spiritüel Yasalar kitabı, Diana Cooper

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

Hayatınızdaki değişiklikleri şaşkınlıkla izleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 250 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit taşının faydaları

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Negatif enerjilerden ve nazardan korur.
🍀 İş ve özel hayatta sürdürülebilir, sağlıklı ilişkilerin ortaya çıkmasında çekim gücü vardır.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında detaylı bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Not: Access consciousness nasıl aracı başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/access-consciousness-nasil-araci/

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın