Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Cuma selası okunurken bu duayı yapan parayı bulur

Cuma selası okunurken bu duayı yapan parayı bulur

Cuma selası okunurken bu duayı yapan parayı bulur! Evrende her şey enerjiden oluşur. Para da bir enerjidir. Hayatınıza parayı çekmek istiyorsanız, para enerjisini harekete geçirmeniz, aktive etmeniz gerekir.  Cuma vakti sala okunurken aşağıda duaları, ayeti kerimeleri okursanız para enerjisini aktive ederek bolluk bereketi ve parayı hayatınıza çekebilirsiniz. Bu terkip denenmiş olup müthiş olumlu etkileri yaşanmaktadır. 

Cuma selası okunurken bu duayı yapan parayı bulur

 • Öncelikle, “çıktım salaya yolladım Mevla’ya” diyorsunuz.
 • 2 elinize 2 adet kağıt parayı alıyorsunuz. Ellerinizi başınızın üzerine yukarıya kaldırıp, paraları parmaklarınızın arasında çeviriyorsunuz. Bunu yaparken aşağıdaki ayeti kerimeleri ve duaları sırası ile okuyorsunuz. Ettehiyatü duası, Fatiha Suresi, İhlas Suresi, Ayetel Kürsi, İnşirah Suresi, Felak Suresi, Nas, Suresi, Enfal Suresi 9. ayet ve Celcelütiye 11. Yazının sonunda duaların, ayeti kerimelerin anlamları da yer almaktadır.
 • Ellerimizde paralar ile tahiyyat durumunda oturarak “Rabbim verdiğine, vereceğine şükrediyorum” diyoruz. Paraları tüm bedenimizde dolaştırıyoruz. 
 • Bu iki parayı cüzdanınıza koyun sonrasında mümkünse bağış yapmalı, ihtiyacı olana sadaka olarak vermeliyiz. Eğer, imkanımız yok ise bu paralar ile kendi el emeği ile üreten kişiden bir şeyler satın almalıyız.

Önemli not: Bu terkip bazıları tarafından şirk olarak nitelendirilebilir. Burada amaç para enerjisini aktive etmek. Bolluğu bereketi her şeyi Rabbimizden istiyoruz. Öncelikle, ilahi kanunlara uygun yaşamalı, ibadetlerimizi aksatmamalıyız. Bu dünyanın bir imtihan dünyası olduğunu unutmamalıyız. Kazancımızı helal yollarda aramalı ve kazandıklarımızı bütünün ve kendimizin hayrına olacak şekilde helal yollarda harcamalıyız. Bu terkibi yaptıktan sonra Yasin-i Şerif okuyup öğle namazınızı kılın.

Duaların, ayeti kerimelerin okunuşu

 • Ettehiyatü duası: “Ettehiyyâtu lillâhi vessalevâtu vettayibât. Esselâmu aleyke eyyuhen-Nebiyyu ve rahmetullahi ve berakâtuhu. Esselâmu aleynâ ve alâ ibâdillâhis-Sâlihîn. Eşhedu en lâ ilâhe illallâh ve eşhedu enne Muhammeden abduhû ve Rasuluh.”
 • Fatiha Suresi: 1- “Bismillâhi’r-Rahmâni’r-Rahîm. 2- Elhamdulillâhi Rabbi’l-âlemîn. 3- Er-Rahmâni’r-Rahîm. 4- Mâliki yevmi’d-dîn. 5- İyyâke na’budu ve iyyâke neste’în. 6- İhdine’s-sırâta’l-mustakîm. 7- Sırâta’l-lezîne en’amte aleyhim. Ğayri’l-meğdûbi aleyhim ve le’d-dâllîn.”
 • İhlas Suresi: Bismillâhirrahmânirrahîm. 1. Kul huva(A)llâhu ehad. 2. (A)llâhu-ssamed. 3. Lem yelid velem yûled. 4. Velem yekun lehu kufuven ehad.
 • Ayetel Kürsi: “Bismillâhi’r-Rahmâni’r-Rahîm. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’in min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.” (Bakara suresinin 255)
 • İnşirah Suresi: Bismillâhirrahmanirrahim. 1- Elem neşrah leke sadrak(e) 2- Ve vada’nâ ’anke vizrek. 3- Elleziy enkada zahrek. 4- Ve refa’nâ leke zikrek. 5- Feinne me’al’usri yüsrâ. 6- İnne me’al’usri yüsrâ. 7- Feizâ ferağte fensab. 8- Ve ila Rabbike ferğab.
 • Felak Suresi: Bismillâhirrahmânirrahîm. 1. Kul e’ûzu bi-Rabbi’l-felak. 2. Min şerri mâ halak. 3. Ve min şerri ğâsikın izâ vekab. 4. Ve min şerri’n-neffâsâti fi’l-ukad. 5. Ve min şerri hâsidin izâ hased.
 • Nas Suresi: Bismillâhirrahmânirrahîm. 1. Kul e’ûżu birabbi-nnâs. 2. Meliki-nnâs. 3. İlâhi-nnâs. 4. Min şerri-lvesvâsi-lḣannâs. 5. Elleżî yuvesvisu fî sudûri-nnâs. 6. Mine-lcinneti ve-nnâs.
 • Enfal Suresi 9. ayet: İz testegisune rabbekum festecabe lekum enni mumiddukum bi elfin minel melaiketi murdifin.
 • Celcelütiye 11: Ehâtat bihil envêru min külli cânibin Ve heybetü mevlênêl azîmi binâ alet.

Kaynak: Çağla Yüksel https://www.youtube.com/watch?v=-rlideZDCjw

 

Hayatınızdaki değişiklikleri ş

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 250 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit taşının faydaları

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Negatif enerjilerden ve nazardan korur.
🍀 İş ve özel hayatta sürdürülebilir, sağlıklı ilişkilerin ortaya çıkmasında çekim gücü vardır.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında detaylı bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Instagram’da bizi takip etmek için tıklayın: https://www.instagram.com/ilahisifa/

instagram logo ile ilgili görsel sonucu

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “Lapis Lazuli bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 90 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/5360612

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Lapis Lazuli Taşının Faydaları:

Lapis Lazuli tek bir taş değil, taşlar birleşimidir. Bünyesinde LAZURİT, HOYNİT, SODALİT, KALSİT, NOSELİT, PİRİT taşları ve bu taşlara ait mineraller bulunur.
💎Bünyesinde bulundurduğu birçok mineralden dolayı lapis lazuli taşının çok yönlü bir iyileştirici özelliği vardır.
💎İşyerinizde evinizde kullanabilirsiniz. Lapis, evinize huzur, sevgi ve bereket getirir.
💎Kişinin ruhsal çöküntüden kurtulmasına yardımcı olur.
💎Troid bezlerinin düzenli çalışmasına yardımcı olur. .
💎Kullanan kişilere canlılık hissi verir.
💎Kaygı azaltıcı özelliğe sahiptir.
💎Zihni berraklaştırır ve ruhunuzun gerçeğe ulaşma arzusunu kuvvetlendirir.
💎Kaygıyı, aşırı hüznü ve neşesizliği ortadan kaldırır.
💎Kullanan kişilere olumlu bir bakış açısı kazandırır.
💎Yaydığı çok güçlü enerji nedeniyle görmezden geldiğiniz olaylara sağlıklı bakmanızı sağlar.
💎Özelikle gırtlağa, boğaza ve ses tellerine iyi gelir.
💎Kemikleri kuvvetlendirerek, iskelet sitemini güçlü tutar.
💎Kişinin bakış açısını genişletir ve gerçek bilgiye ulaşmasına sağlar.
💎Odaklanma sorununu ortadan kaldırarak, derin düşünmenize yardımcı olur.
💎Tansiyonu dengede tutar.
💎İletişim ve fiziksel yetenekleri kuvvetlendirerek, yüksek seviyede tutar.
💎Kişinin zihnini açarak, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar..
💎MS, kemik erimesi, iltihap ve ateşli şişlikler de kullanılır.
💎İşitme bozukluğu tedavisinde kullanılır.
💎Vertigo baş dönmesi karşı etkili taşlar arasındadır
💎Katarakt için yararlı olan lapis lazuli, görme bozukluğu tedavisinde de kullanılır.

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Instagram’da bizi takip etmek için tıklayın: https://www.instagram.com/ilahisifa/

instagram logo ile ilgili görsel sonucu

Ettehiyatü duası meali: “Bütün duâlar, senâlar, bedenî ve mâlî ibadetler Allah Teâlâ’ya mahsustur. Ey Peygamber! Sana selâm olsun, Allah’ın rahmeti ve bereketi üzerine olsun. (Ey Rabb’imiz)! Selâm bize ve Allah’ın sâlih kullarının üzerine olsun. Şahitlik ederim ki, Allah’tan başka ilah yoktur. Yine şahitlik ederim ki, Muhammed, O’nun kulu ve Peygamberidir.”

Fatiha Suresi meali: 1- Rahmân ve rahîm olan Allah’ın adıyla. 2- Hamd (övme ve övülme), âlemlerin Rabbi Allah’a mahsustur. 3- O, rahmândır ve rahîmdir. 4- Ceza gününün mâlikidir. 5- (Rabbimiz!) Ancak sana kulluk ederiz ve yalnız senden medet umarız. 6- Bize doğru yolu göster. 7- Kendilerine lütuf ve ikramda bulunduğun kimselerin yolunu; gazaba uğramışların ve sapmışların yolunu değil! Âmin.

İhlas Suresi meali: Rahmân ve Rahîm olan Allah’ın adıyla. 1. De ki: O Allah birdir. 2. Allah samed (her şey O’na muhtaç, O kimseye muhtaç değil)’dir. 3. O doğurmamıştır ve doğurulmamıştır. 4. Ve hiçbir şey O’nun dengi değildir.

Ayetel Kürsi meali: Rahmân ve rahîm olan Allah’ın adıyla. “Allah kendisinden başka hiçbir ilah olmayandır. Diridir, kayyumdur. Onu ne bir uyuklama tutabilir, ne de bir uyku. Göklerdeki her şey, yerdeki her şey onundur. İzni olmaksızın onun katında şefaatte bulunacak kimdir? O, kulların önlerindekileri ve arkalarındakileri (yaptıklarını ve yapacaklarını) bilir. Onlar onun ilminden, kendisinin dilediği kadarından başka bir şey kavrayamazlar. Onun kürsüsü bütün gökleri ve yeri kaplayıp kuşatmıştır. (O, göklere, yere, bütün evrene hükmetmektedir.) Gökleri ve yeri koruyup gözetmek ona güç gelmez. O, yücedir, büyüktür.” (Bakara suresinin 255)

İnşirah Suresi meali: Rahmân ve Rahîm olan Allah’ın adıyla 1- Rasûlüm! Biz senin göğsünü açıp genişletmedik mi? 2- Üzerinden kaldırıp atmadık mı o çok ağır yükünü: 3- Belini çatır çatır çatırdatan o ağır yükünü! 4- Senin ismini ve şânını yüceltmedik mi? 5- Her zorlukla beraber elbette bir kolaylık vardır. 6- Evet, her zorlukla beraber elbet bir kolaylık vardır. 7- O halde mühim bir işi bitirdiğinde hemen başka bir mühim işe sarıl. 8- Dua ve niyazla yalnızca Rabbine yönelip yalvar!

Felak Suresi meali: Rahmân ve Rahîm olan Allah’ın adıyla. 1. De ki: ben, karanlığı yarıp sabahı ortaya çıkaran Rabbe sığınırım, 2. Yarattığı şeylerin şerrinden, 3. Karanlığı çöktüğü zaman gecenin şerrinden, 4. Düğümlere üfleyenlerin şerrinden, 5. Ve hased ettiği zaman hasedçinin şerrinden. (Allah’a sığınırım).

Nas Suresi meali: Rahmân ve Rahîm olan Allah’ın adıyla. 1. De ki: İnsanların Rabbine sığınırım. 2. İnsanların malikine, 3. İnsanların (gerçek) ilahına; 4. İnsanlara kötü şeyler fısıldayan o sinsi vesvesecinin şerrinden. 5. O ki, insanların göğüslerine (kötü düşünce, şüphe) vesvese verir. 6. Gerek cin, gerekse insanlardan (olan vesvesecilerin şerrinden Allah’a sığınırım.)

Enfal Suresi 9. ayet meali : Hani siz, Rabb’inizden yardım istiyordunuz. O da ardı ardına bin melekle yardım edeceğim diye, isteğinize karşılık vermişti.

Celcelütiye 11 meali: Bundan sonra her yönden Nurlar beni kuşattı. Ve büyük olan sahibimiz Allah’ın haşmeti, bizi yüceltti.

 

 

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın