Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Bilinçaltının gücü ile isteklerin gerçekleşmesi

Bilinçaltının gücü ile isteklerin gerçekleşmesi

Bilinçaltının gücü ile isteklerin gerçekleşmesi , çoğu insan çok çalışıp çabalamasına rağmen bir türlü isteklerine ulaşamamaktan şikayetçi. Neden insanların büyük bölümü arzuladığı şekilde bolluk bereket, huzur içerisinde mutlu bir yaşam süremiyor, hayatlarında neyi yanlış yapıyorlar? Bu yazımızda bunun sebeplerini ve isteklerimize nasıl ulaşacağımızı sizlerle paylaşacağız. Mutlaka yazıyı sonuna kadar dikkatle okumanızı tavsiye ederiz.

Bilinçaltının gücü ile isteklerin gerçekleşmesi

Gerçek dua bilimi

Gerçek dua’nın bilimi ve sanatı üzerinde duralım. Bu bilgi yapısı, hayatın temel prensipleriyle ilgilidir ve bunu inançla uygulayan herkesin hayatında görülebilecek teknik ve süreçleri tanımlar. Konuyla ilgili sanat terimi, tekniğiniz, ya da bu teknikle çalıştığınız süreci tanımlar; bunun arkasındaki bilim ise, yaratıcı zihnin, zihinsel resminize, ya da düşüncenize verdiği kesin tepkidir. Çaldığınız kapı sizin için açılacak, aradığınız şeyi bulacaksınız. Bu öğreti, zihinsel ve manevi yasaların kesinliğini doğrulamaktadır.

Bilinçaltınızın sınırsız zekası, bilinçli düşüncenize her zaman doğrudan tepki verir. Ancak, zihninizde net bir imge oluşmadığı sürece, harekete geçemez. Bilinçaltı gücünüz, üretken hale gelmeden önce, duanızı zihinsel bir imge olarak, yani zihninizde tasarladığınız ve gerçekleşmesini özlediğiniz bir düş, bir hayal olarak kabul edebilmelidir. Bu kabul, tabi ki daha önce kendiniz tarafından kabul görmüş olmanızı şart koşar. Yani mutlak ve tartışılmaz bir anlaşma durumuna varmanız şarttır. Bu tasarıya, arzunuzun gerçekleşeceği değil, gerçekleştiği inancı ve huzuru eşlik etmelidir.

Gerçek dua’nın temelinde, bilincinizin sınırsız bir güce sahip olduğu ve bilinçaltınızdan kesin karşılık alacağına dair güveniniz/inancınız olması yatar. Bu itikat ile prosedürü takip ederek, dileklerinizin gerçekleştiğini görürsünüz.

Zihinsel tedavi

Dilekleriniz havada balon gibi asılı kalmamalıdır. Bunlar bir yere gitmeli ve hayatınızda birşeyler başarmanızı sağlamalıdır. Dileğinizin gerçekleşmesini istiyorsanız, işe uygun teknik ve yöntemlerle başlamalısınız. Bu, düzen ve yasaların dünyasıdır ve ilim yoluyla mümkün olur.

Kendiniz ve aileniz için bir ev yapıyor olsaydınız, bu evin projesiyle yoğun şekilde ilgilenirdiniz. İnşaatçıların bu projeye en ince ayrıntısına kadar sadık kaldığından emin olmak isterdiniz. Gözünüz kullandıkları malzemelerin üzerinde olurdu.

Aynı özeni, zihinsel evinize, yani size mutluluk ve bereket sağlayacak zihinsel projenize de göstermeniz mantıklı olmaz mı? Bütün deneyimleriniz ve hayatınıza giren her şey, zihinsel evinizi inşa ederken, kullandığınız zihinsel yapı taşlarının doğasına bağlıdır. En önemli faaliyetiniz, farkındalıkla zihninizde bir şeyler yapılandırmanızdır. Bu sessiz ve görünmez olsa da, gerçekleşecektir.

Sürekli zihinsel evinizi inşa edersiniz; düşünceleriniz ve zihinsel betimlemeniz, projenizi temsil eder. Saat saat, dakika dakika, geliştirdiğiniz düşünceleriniz, benimsediğiniz fikirler, kabul ettiğiniz inançlar, zihninizin gizli stüdyosunda prova ettiğiniz sahneler ile sağlık, başarı ve mutluluk inşa edebilirsiniz. Yapımıyla sürekli ilgilendiğiniz bu görkemli köşk, sizin kişiliğiniz, bu gezegendeki kimliğiniz ve dünyadaki yaşam öykünüzdür.

Kaynak: http://www.infethiye.net/turkish/notlar/bilincaltinin-gucu-joseph-murphy.htm

Hayatınızdaki değişiklikleri şaşkınlıkla izleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 200 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Kapıda nakit ödeme sistemi ile sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit taşının faydaları

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Negatif enerjilerden ve nazardan korur.
🍀 İş ve özel hayatta sürdürülebilir, sağlıklı ilişkilerin ortaya çıkmasında çekim gücü vardır.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında detaylı bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Instagram’da bizi takip etmek için tıklayın: https://www.instagram.com/ilahisifa/

instagram logo ile ilgili görsel sonucu

bilinçaltının gücü , joseph murphy bilinçaltının gücü , bilinçaltının gücü joseph murphy , bilinçaltının gücü kitabı , bilinçaltinin gücü , bilinçaltının gücü ile isteklerin gerçekleşmesi .

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın