Ana Sayfa / Kişisel Gelişim / Bilinçaltı negatif kayıtları dönüştürme

Bilinçaltı negatif kayıtları dönüştürme

Bilinçaltı negatif kayıtları dönüştürme . Aşağıda sizlerle paylaşacağımız telkini akşam uyumadan önce sabah uyanır uyanmaz 21 gün boyunca duyacağınız bir ses tonu ile tekrarlamanızı tavsiye ederizç Bilinçaltı temizliği aslında nedir? İlk adım olarak bilinçaltını anlamamız gerekiyor. Bilinçaltı bizden uzak bir şey değildir. O tüm organlarımızın 24 saat çalışmasını sağlar. Sizin herhangi bir efor sarf etmenize gerek yoktur. O tüm programı yapar ve sistemi çalıştırır. Ama daha önemlisi o bir kayıt mekanizmasıdır.

Bilinçaltı negatif kayıtları dönüştürme

Burası çok önemlidir. Bilinçaltı tek taraflı bir kayıt mekanizmasıdır. Kayıt girilebilir ama silinemez. Büyük bir beyin travması geçirmediyseniz doğduğunuzdan ölümünüze kadar tüm kayıtlar bilinçdışınızda kayıtlıdır.

Kısaca bilinçaltında hiç bir kayıtı silemez veya temizleyemezsiniz. Kayıtlar siz ölene kadar orada kalır. O halde bilinçaltı temizliği mümkün mü? Evet yine de mümkün doğru şekilde uygulanacak yöntemlerle kayıtları silemezsiniz ama yeni kayıtları çok daha güçlendirirsiniz.

1- Bilinçaltı tekrarlanan her şeyi çoğaltır.

Olumlu cümleleri sürekli tekrarlayın. Bunu bir iş olarak değil bir ilaç gibi düşünün. Size iyi gelen harika bir ilaç olarak düşünün. Bedeninizi ve aklınızı şifalandıran bir adım olarak hayatınıza katın. Unutmayın eski kayıtları silemezsiniz. Ama yeni kayıtları çok güçlendirebilirsiniz. Bunun ilk adımı da budur.

2- Bilinçaltına pozitif kayıtlar girin.

Bilinçaltı pozitif düşüncelere açıktır. Ne kadar çok olumlu düşünce oluşturur ve bilinçaltınıza yollarsanız olumsuz ve negatif kayıtlar o kadar bilinçaltınızda yoğunluğu azalacaktır.

3- Duygularınızı işin içine katın.

Bir olumlama yaparken onu hissedin ve duygularınızla yoğunlaştırın. Mutlu olduğunuzu hissedin.

4- Unutmaya çalışmak yerine kabul etmeyi öğrenin.

Kendinizi unutmaya zorlamak yerine kabul etmeyi öğrenin. Düşüncelerinizle savaşmak veya değiştirmek yerine kabul edin.

5- İçten affedin.

Bilinçaltınızda yaşadığınız olumsuz anıları içten affedin. Gerçekten affedin göreceksiniz üstünüzden bir yük kalkacak.

6- Acılara karşı gülümseyin.

Yaşadığınız negatif anıların olumlu yönlerini görmeye çalışın. Unutmayın yıllar sonra çoğu acı deneyim sadece bir gülümseme olarak kalacak size.

7- Kendinizi keşfedin.

İnsanlar aslında farklıdır. Kendi düşüncelerinizi en iyi bilen sizsiniz. Kendi eşsiz yönteminizi bulun ve kendinizi keşfedin. Bunun için kendinize zaman ayırın.

Kaynak: https://www.bilgierdemdir.com/2019/03/bilincaltini-temizlemek.html

Bilinçaltı negatif kayıtları dönüştürme

Aşağıdaki  telkini akşam uyumadan önce sabah uyanır uyanmaz 21 gün boyunca duyacağınız bir ses tonu ile tekrarlamanızı tavsiye ederiz

“Çevrem tarafından, bilerek ya da bilmeyerek alt ve üst bilincimde oluşturulmuş tüm negatif ve gereksiz kodlamaları, düşünce kalıplarını iptal ediyor, yerlerine bütün olmak bilincini sevgiyle birlikte yerleştiriyorum. Bilerek ya da bilmeyerek alt ve üst bilincimde oluşturduğum tüm gereksiz ve negatif düşünce kalıplarımı iptal ediyorum. Bunların yerini sevgiyle dolduruyorum.

Ben evrenin sonsuz bolluk ve bereketiyle doluyum, sonsuz bolluk ve bereketimi tüm Çevreme ve ihtiyacı olanlara kolaylıkla yayıyorum. İşime kolayca odaklanıyorum ve Verimli çalışıyorum. Kendimi her zaman ve her yerde özgürce ifade ediyorum.Ben daima; en doğru kişiye, en uygun anda, en doğru sözcüklerle, davranışlarla ve Sevgiyle kendimi ifade edebilmeyi seçiyorum.

Bu gün ve her gün sağlığım durmadan daha iyiye gidiyor. Bu gün kendimi sevgiyle İfade etmeyi seçiyorum. Evrenin sonsuz bolluk ve bereketi içindeyim. Ben kendimi Tam olduğum gibi seviyor ve kabul ediyorum.Farkında olarak ya da olmayarak kendimde yarattığım tüm engellemeleri iptal ediyorum. Yolumun Yaradanın ışık ve sevgisiyle açılmasını talep ediyorum. Zihnim ve bedenim kusursuz bir dengede. Sağlıklı ve uyumluyum. Geçmişi affediyorum ve serbest bırakıyorum.
Yaradanım tüm ihtiyaçlarımın kaynağıdır.
Şükürler Olsun”

Kaynak: serpilciritciInstagram sayfası https://www.instagram.com/p/C0BHdN_tL-m/

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın