Ana Sayfa / Kişisel Gelişim / Bilinçaltı dönüşüm olumlamaları

Bilinçaltı dönüşüm olumlamaları

Bilinçaltı dönüşüm olumlamaları . Bu sözleri önümüzdeki 7 gün boyunca söyle ve hayatındaki değişikliklere şahit ol. Ağzından çıkan sözlerin frekansını yükselterek genel frekansınızı yaşam enerjinizi yükseltebilirsiniz. Sürekli söylenmek ve olumsuz konuşmak sadece seni dibe çeker. Ağzımızdan çıkan her sözcüğün titreşiminde sihir saklıdır. Kelimelerin anlamları ve niyetleri vardır. Tıpkı ruhumuzdan, kalbimizden geçen duyguların da olduğu gibi…

Doğduğumuz anda, dünya ile ilgili, para ile ilgili, ilişkiler ile vb. konularda herhangi bir fikrimiz ve tecrübemiz yoktur. Ailemiz ve yaşadığımız çevreden öğrendiklerimiz, anne ve babamızın ya da bizi yetiştiren yakınlarımızın değerlerini, inançlarını, korkularını sahiplenir, onları rol model alır ve bilinçaltımıza kaydederiz.

Değişmek ve dönüşmek istiyorsak, bilinçaltımızdaki bu olumsuz davranış kalıplarının yerine, bizi istediğimiz kişi haline getirecek olumlu davranışları bilinçaltına yeniden kaydedebilme şansına hepimiz sahibiz.

Bilinçaltı dönüşüm olumlamaları

Bu sözleri önümüzdeki 7 gün boyunca söyle ve hayatındaki değişikliklere şahit ol.

Vücudumu seviyorum, pozitifliği çekiyorum, fırsatları çekiyorum, sevgiyi çekiyorum, ben nazik biriyim, ben zekiyim, ben eminim, başarılıyım, ben her şeye layığım, bereketler yoluma geliyor.

 

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın