Ana Sayfa / Kişisel Gelişim / İsteklerine ulaşmak için bilinçaltını kodlamak

İsteklerine ulaşmak için bilinçaltını kodlamak

İsteklerine ulaşmak için bilinçaltını kodlamak . Sadece bu 3 sırrı öğren düşüncelerin gerçek olsun!. Çocukluğumuzda bize öğretilmesi gereken en önemli bilgi zihnimizi nasıl kullanmamız gerektiğiydi. Maalesef hiçbirimiz bu bilgiyle büyümedik ve bugün bunun yan etkilerini hayatımızda deneyimliyoruz. Bir insanın hayatındaki en büyük değişimi yaşamasını sağlayacak tek şey zihnini tanımasıdır. Zihninin nasıl çalıştığını, nasıl düşünürse hayatın akışıyla uyum içerisinde olabileceğini ve en önemli yeteneğini yani konsantrasyon gücünü öğrenebilmesidir. Tüm eğitim sistemi, dıştaki bilgilerin istemeyerek zihne sokulması ve geçici bir süre orada tutulmaya zorlanması üzerine odaklanmıştır. Bu, zihni daha küçük yaşlardan itibaren yanlış kullanmamızın nedenidir.

İlk bilmemiz gereken şey biz zihin değiliz. Biz algılayan bilinçli varlıklarız. Zihnimizi belirli noktalara odaklanmak için kullanıyoruz. Biz saf farkındalığız. Zihnin sınırlı kapasitesinin çok ötesine uzanan ruhsal varlıklarız ama elimizdeki en önemli alet zihnimiz çünkü dünya var oluşunda onunla adım adım ilerliyoruz. Elimizdeki bu çok değerli aletin doğru çalışması için bazı bilgilere ulaşmamız gerekiyor. Şimdi hep birlikte zihnin frekansını isteklerimizle uyumlu çalıştırmanın sırrını keşfedeceğiz. Hazırsanız bu sırrın kapısını 3 adımda aralayalım:

Zihnin frekansını isteklerine ayarla 

Ünlü mucit Tesla’nın şu sözünü hatırlamanın tam zamanı: “Eğer evrenin sırlarını öğrenmek istiyorsanız; enerji, frekans ve titreşim kavramlarıyla düşünün.” Her şey enerjidir. Etrafında gördüğün nesnelerden düşüncelerine kadar her şey enerjinin farklı titreşimlerdeki halleridir. Buna göre her düşüncenin de bir frekansı vardır. Arzu ettiğin veya ulaşmak istediğin bir nesnenin veya hayalinin de bir frekansı var. Tüm mesele düşüncenin frekansını, isteğinin frekansına uyumlu hale getirebilmek. O zaman bu uyumdan oluşan enerji, hayatında bu nesnenin veya durumun gerçek olmasını sağlıyor. Neden? Çünkü her iki frekans yani düşüncenle isteğin, ortak bir yayında buluşunca uyum sağlanmış oluyor. Uyumdan çıkan güç ve enerji isteğinin hayata geçmesi demek. Aksi mümkün değil.

Zihnimin frekansını nasıl doğru bir şekilde ayarlarım! 

Şimdi elimizdeki bu bilgiyle doğru adımlar atmaya hazırız. Üç tane adım atacağız ve bunu her gün yapacağız. Bunlar neler?

İsteklerine ulaşmak için bilinçaltını kodlamak

1- Olumlu cümlelerle niyetini tam ve net ifade et.

İfade ederken şimdiki zamanda bir cümle yapısı kullan. Olumsuz eklerden ve olumsuz anlam içeren kelimelerden kaçın. Diyelim ki işinde çok başarılı olma niyetin var. Bunu şöyle ifade edebilirsin:

  • Başarılı ve ülke çapında tanınan bir işim var.
  • İşimi zevkle ve sevgi duyarak yapıyorum.
  • İşimde her geçen gün daha fazla para kazanıyorum.
  • İşim bana bolluk, bereket ve huzur veriyor.
Bu cümleleri ister yüksek sesle ister içinizden söyleyebilirsin. İstersen bir yere yazabilirsin. Sana tavsiyem her gün tüm dikkatini vererek yeni cümleler kurman. O anda tam bir odaklanma yaşaman için bu daha iyi olur.
Örneğin, ben işe giderken arada geçen sürede böyle olumlamalar yapıyordum. Sabahları sıkışık trafikte geçen bu zamanı böylece olumlu hislerle geçirmiş oluyordum. Bunları yapmaya zamanım yok; çok geçersiz bir bahane. Değişime direnen bilinçaltının oyunu; bunu hemen fark etmen lazım.

2- Niyetini net bir şekilde gözünün önünde canlandır.

Bu kısımda zorlananlar olduğunu biliyorum. Bunun nedeni hayal kurmayı bırakmaktır ve bu bir insanın başına gelebilecek en kötü şey. Hayal kuramayan insan yaşamdan zevk alamayan insandır. Umudunu, yaşam sevincini ve içindeki o çok değerli çocuğu kaybetmiş insandır. Bunun başına gelmesine izin vermemek senin elinde. Çocukluk döneminin ilk 7 yılında tamamen hayal gücünle yaşarsın. Eline bir sopa alırsın ve bu bir ata dönüşür. Yaptığın şey tamamen gözünün önünde canlandırma çalışmasıdır ve bunu doğal olarak yaparsın. İnsanın en önemli yeteneği budur çünkü bunun sayesinde var olur. Sonra büyürsün ve ilk öğrendiğin şey hayallerin boş şeyler olduğudur. Sana hiçbir şey katmayan saçma fanteziler olduğudur. İşte bu, çevrenin negatif zihin programlarında en tehlikelisidir. Eğer, gözünün önünde canlandırmayı beceremiyorum diyorsan, çok ciddi biçimde bunun üzerinde çalışman gerek. Güzel haber, herkes aslında bunu yapmayı bilir ama zihnini buna kapatmayı seçmiştir. Şimdi, tam aksini seçebilirsin. Tıpkı bir çocuk gibi gözünün önünde canlandırmayı en baştan öğrenebilirsin ve değişimin ikinci sırrı budur: Gözünün önünde niyetini olmuş vaziyette canlandırabilmek. Bunun için ilk başlarda sana yardımcı olacak temsili resimler kullanabilirsin. Mesela, hayalindeki işi temsil eden ofis resimleri; başarılı olmuş mutlu işadamı resimleri, görselleri beynine kazıyabilirsin. Bunlara her gün bir süre ayırarak bak. Öyle ki, gözünü kapattığında bu görüntüler tüm ayrıntısıyla görünür olsun zihninin içinde.

Sen de neyi gözünün önüne getirmen gerekiyorsa onu temsil eden görsellerden yardım alabilirsin. Bir müddet sonra bunlara ihtiyacın kalmadan niyetini tüm ayrıntısıyla zihninin içinde görebilir hale geleceksin.

3- Üçüncü sır ise duygulardır.

En önemli sır işte budur. Duygu enerji çıkarır ve bu enerji senin niyetine uyumlanmanın anahtarıdır. Duygular manyetik bir alan yaratır. Bu manyetik alan niyetine giden yolu açar. İşinde başarılı olmak için olumlama yaparken o anda o duygunun içine girmen lazım. Gerçekten başarıyı yakaladığında nasıl hisler içinde olursun? Gurur duyma, kendine dönük bir hoşnutluk, kendini takdir etmeden çıkan mutluluk ve coşkulu bir sevinç hali. İşte bu, ulaşmak istediğin hedefinin duyguları ve bu duyguların frekansından doğan manyetik alan. Bu manyetik alana ulaşmak için bu duygulara uyumlanman lazım. Bu duyguları şu anda hissedebilmen lazım. Bu gerçekten zor bir kısım; bunu kabul ediyorum ama imkansız değil. Zihnine bir duyguyu çağırabilirsin. Biraz çalışmayla buna ulaşabildiğini göreceksin. Kurduğun cümleler ve göz önünde canlandırma gerekli zemini sağlayacaktır. Duygu çıkmadan, kuru bir şekilde bu iki adımı yapman maalesef hiçbir işe yaramıyor. Duygu olmadan yapılan her şey boşa gidiyor diyebilirim. Sadece duyguyu çağırabilsen, diğerlerini yapmadan bile hedefinin manyetik alanına girebilirsin. İşte bu adım, büyük sır aslında. İlk başlarda çok zor geliyor bu duyguları içinde bulunduğun ana taşıyabilmek. Rol yapıyorsun; hatta saçma bir duygululuk hali oluşuyor gibi geliyor ve komik bir taklit etme çabasına takılıyorsun. Bu çok normal. Bunun üzerinde durma. İngilizcede bir söyleyiş var: Gerçek olana kadar taklit et. Aslında bilinçaltın bir süre sonra sürekli taklit ettiğin şeyin gerçekliğine ikna olur. Burada zaten kilit nokta bilinçaltını bir şekilde ikna etmektir ve bilinçaltı sadece tekrarlarla ikna olur. Tekrar yapma bilinçaltı çalışmalarının özüdür.

Zihin programlamanın temelinde konsantrasyon ve tekrar yatar 

Eğitim hayatımızdaki bir diğer eksik nokta konsantrasyon yeteneğimizi geliştirememiş olmak. Konsantrasyon öğrenilmesi şart olan büyük bir güçtür. O kadar büyük bir güçtür ki, tüm zihin çalışmalarının temelini oluşturur ve hayatını dönüştürmenin sırlarından birisidir. Maalesef günümüz dünyası odaklanma gücümüzün elimizden alınması üzerine bir sistem geliştirmiştir. Bunun elimizdeki büyük güç olduğunu bilen bazı karanlık güçlerin bilerek bunu bozmaya çalıştıkları söyleniyor. Bu doğruluk payı güçlü olan karanlık bir oyun ve zihnimiz üzerinde karanlık oyunlar oynandığı bir gerçek. Zihin gücümüzü elimizden almaya çalışmak isteyen bu güçler dünyayı böylece istedikleri kölelik sistemi içinde yönetebiliyorlar.

Zihnimizin bir numaralı güçlerinde biri neydi? Konsantrasyon! Şimdi etrafına bir bak. Kimse hiçbir konuya 1 dakikadan fazla odaklanamıyor. Bu yüzden kitap okuyanların sayısı gün geçtikçe azalıyor. Elinde tuttuğun telefonlar dikkatini sürekli oradan oraya sıçratmak için adeta yarışıyor. Bir video ilgini çekse bile sonunu getiremiyorsun. Resimden resme, görüntüden görüntüye, konudan konuya adeta kayarak ilgini büyük bir kaosun üzerinde gezdiriyorsun. Sonuç? Elinden alınan büyük bir gücün farkında bile değilsin; o gücün adı

KONSANTRASYON

Dikkatini odakladığında zihin odaklandığın şeyin gerçekliğinin içine girer. O gerçekliği yaşamaya başlar. Artık dış dünyada olanlar silikleşmeye başlar. Bir müddet sonra odaklandığın şeyle bir olursun. Bu bir oluş hali beyin dalgalarını gamma seviyesine çıkarır. Bu seviye kaydedilebilmiş en yüksek frekanslı beyin dalgasıdır. Bu seviye aynı zamanda derin ruhsal deneyimler yaşayanların beyin dalgasıdır. Beynin ilahi olana açılan kapısı bu frekanstır. Gamma beyin dalgasına sadece konsantrasyon yeteneğinin geliştirenler ulaşabiliyor. İşte bu yüzden dikkat odağın bu kadar değerli. Elindeki en büyük güç bu. Bunu geliştirmek ise derin bir istek, motivasyon ve istikrar gerektiriyor. Burada ortaya tekrar yapmanın önemi çıkıyor. Her gün yapılan çalışmanın konsantrasyonunu arttıracağını bilmelisin. Bir diğer önemi ise bilinç altının tekrarlama yöntemiyle programlanabilmesi. Bu yüzden bu çalışmaların hepsini düzenli yapman gerekiyor. O gün ne olursa olsun iradeni bu çalışmaları yapacak şekilde güçlendirmen gerekiyor. En önemli şeyin bu olduğunu, kendi ruhsal yolculuğun olduğunu kendine hep hatırlatman gerekiyor. Dünyaya gelme amacının kendi ruhsal gücünü keşfederek, ilahi kanunlara uygun, insanlık onuruna yaraşır bir yaşam sürmek olduğunu kendine her gün, her yeni doğan güneşle tekrar tekrar hatırlatman gerekiyor. Her gün olumlu cümleleri, gözünün önünde kendini hedefine ulaşmış şekilde canlandırarak ve bu halde hissederek tekrarlamalı ve zihnini doğru kullanmayı öğrenmelisin.

Yazan ve Seslendiren: Didem ÇİLOĞLU

Kaynak: https://www.mistikyol.com/sadece-bu-uc-sirri-ogrensen-dusuncelerin-gercek-olur/

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

Hayatınızdaki değişiklikleri şaşkınlıkla izleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 200 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit taşının faydaları

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Negatif enerjilerden ve nazardan korur.
🍀 İş ve özel hayatta sürdürülebilir, sağlıklı ilişkilerin ortaya çıkmasında çekim gücü vardır.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.

 

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın