Ana Sayfa / Evde İş İmkanı

Evde İş İmkanı

Evde iş imkanı konusunda araştırma yapanlar internette çok değişik sistemler ile karşılaşırlar. Reklam izlemek, blog yazarlığı, satış ortaklığı, ürün satışı olmak üzere çeşitli evde iş imkanı sunan sistemler, tüm dünyada mevcuttur. Burada, sizlere anlatacağım sistem gerçekten çok basittir. Ev hanımları, öğrenciler, kuaförler, eczacılar, çalışan bay bayan, çalışma koşullarından, aldığı maaşlardan tatmin olmayan herkesin kolayca yapacağı bir iş, Huncalife.

HEMEN PARA KAZANMAYA BAŞLAYIN! ÜSTELİK KAZANMAK GARANTİ!

Şu ana kadar ek iş, internetten para kazanma sistemleri ile uğraşanlar, “KEŞKE DAHA ÖNCE HUNCALİFEİLE TANIŞSAYDIK“, diyeceksiniz.

Huncalife evde iş imkanı ile hayatınızda bir dönüşüme hazır mısınız? Hayatınızı baştan sona değiştirecek bir gelir elde etmek için harekete geçme vakti gelmedi mi?

Maddi sıkıntı çekmek kaderiniz değil, sizin tercihiniz! Siz de, özgürce çok para kazanıp, özgürce harcayabilirsiniz!

“Mutluluğun sırrı özgürlüktür ve özgürlüğün sırrı ise cesarettir.”

Evinizden rahatça yapabileceğiniz ve mutlu olacağınız evde iş imkanı.

evde iş imkanı

Huncalife ile Evde İş imkanı

Huncalife makyajdan parfüme, kişisel bakım ürünlerinden cilt bakım ürünlerine kadar 400’den fazla ürün portföyüne sahip bir Türk firmasıdır, bizlere ciddi evde iş imkanı sunmaktadır.

HUNCALİFE İLE EVDE İŞ İMKANI SİSTEMİ ÇOK ÇOK BASİT. YAPMANIZ GEREKEN 2 ŞEY VAR:

  1. Huncalife ürünleri günlük hayatımızda çok kullandığımız, şampuan, sabun, diş macunu, cilt bakım ürünleri, parfüm, gibi ürünlerdir. Huncalife temsilcisi olarak dermatolojik testleri yapılmış, sağlığa zararlı olmayan ürünleri kullanır ve etrafınızdaki insanlara beğendiğiniz bu ürünleri önererek ciddi bir gelir elde edebilirsiniz. Öncelikle, bu ürünleri kendi ihtiyacınız için satın almak isterseniz %30’a varan indirimler ile satın alabilirsiniz.
  2. Huncalife temsilcisi olmak isteyen arkadaşlarınızı da temsilci yaparak onların kendi alışverişlerinden ve alt temsilcilerinin yaptığı alışverişlerden de prim kazanırsınız

Huncalife ile Kendi İşinizin Patronu Olun Hayatınız Değişsin!

Huncalife, ek gelir ya da evde iş imkanı arayan, 18 yaşını doldurmuş bay bayan herkese kendi iş saatlerini ve kazançlarını ayarlayabilecekleri, yurt dışı seyahatlerinden araba kullanım hakkına, ürün ve kişisel gelişim eğitimlerinin verildiği akademilerden, eğlenceli organizasyonlara kadar pek çok fırsatı içeren yeni bir kapı açar.

Huncalife ürünleri, gerçekten günlük hayatımızda ihtiyacımız olan, kullandığımız ürünlerdir. Bu ürünleri beğenerek kullanacağınıza eminiz. Yapmanız gereken tek şey beğendiğiniz bu ürünleri yakınlarınıza tavsiye etmek, onları da ekibinize davet etmek.

Huncalife sistemine temsilci olmak gerçekten çok basittir. Herhangi bir alışveriş sitesinden alışveriş yapmadan önce nasıl üye oluyorsanız, Huncalife temsilcisi olmak için de basit bir şekilde sisteme üye olursunuz. Bu şekilde, Türkiye’nin en çok kazandıran prim sistemine dahil olabilir, kariyer basamaklarını tırmandıkça hayatınızı değiştirecek ödüller alabilirsiniz.

Hunca Kozmetik Türkiye parfüm pazarının %35 ile pazar lideridir. Aynı zamanda, Hunca Kozmetik, TURQUALİTY belgesine sahip tek TÜRK kozmetik firmasıdır. Tüm ürünler, ülkemizde üretilerek yurt ekonomisine katkı sağlamaktadır. Huncalife ürünlerinde sağlığa zararlı  parafin, alkol, paraben vb. gibi hiç bir madde bulunmaz. Huncalife ürünleri Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı, bitkisel içerikli ve helal sertifikalıdır. Huncalife ürünlerini kendiniz de güvenle kullanabilir, çevrenizdeki insanlara da güvenle sunabilirsiniz.

evde iş imkanı

evde iş imkanı

Huncalife ile ek iş ve evde iş imkanı kazanç sistemi

Aslında, kazanç sistemi hakkındaki detaylar ile fazla boğulmamanızı tavsiye ederiz. Tek yapmanız gereken,Huncalife ürünlerini kullanmaya başlamanız, tanıdıklarınıza ya da sosyal medyada bu ürünleri tavsiye ederek, insanları temsilci olmaya, üye olmaya teşvik etmektir.

Huncalife evde ek iş imkanı

PERAKENDE SATIŞ GELİRİ : Huncalife’da perakende satış geliri net %30’dur. Örneğin: 100 TL ürün alımı yaptınız, katalog satış fiyatıyla 130 TL’ye satar 30 TL kar elde edersiniz. Yani %30 kazanırsınız…

KİŞİSEL ALIM PRİMİ  :Huncalife’da kişisel olarak verdiğiniz sipariş tutarından %4 ile %24 arasında kariyerinize göre Kişisel alım primi kazanırsınız. Örneğin; %24 Altın temsilcisiniz, 100 TL ürün alımı yaptınız %30 satış karınızın dışında %24’de kişisel alım primi kazanırsınız.

GRUP PRİMİ .HuncaLife’da Grubunuzun 1 Takvim ayı içersinde yapmış olduğu toplam cirodan kariyerinize göre size prim ödemesi yapılır.

LİDERLİK SEVİYE ÖDÜLLERİ: HuncaLife Liderlik seviye ödülleri 1 kereye mahsus priminizin dışında ödenen primlerdir.

Kıdemli Altın Temsilci : 2000 TL,   Safir Temsilci : 3000 TL,  Zümrüt Temsilci : 6000 TL, Yakut Temsilci: 9000 TL, Elmas Temsilci : 12000 TL

LİDERLİK PRİMLERİ : HuncaLife’da 6 Derinlikte liderlik primi vardır.

ARABA PROGRAMI . Hunca Life’da binmek istediğiniz arcı siz seçersiniz. Araba programı Safir Temsilci(3 adet %24 Altın Temsilci) olduğunuzda başlar. Araba Planına göre

Safir Temsilci :     Woswagen Polo

Zümrüt Temsilci: Ford Focus

Yakut Temsilci:   Peugeot 508

Elmas Temsilci:  Mercedes C 180 kullanım hakkı kazanır.

evde iş imkanıHuncalife temsilcisi nasıl olurum, üyelik ücretli midir?

Huncalife temsilcisi olmak ÜCRETSİZDİR. 18 yaşını doldurmuş olmak ve T.C vatandaşı olmanız yeterlidir. HuncaLife katılmaya karar verdiğinizde size lazım olan tek şey detaylı bilgi alabileceğiniz bir sponsor olacaktır. Yandaki formu doldurarak Benim ekibime katılabilirsiniz.

Yaşınız, eğitiminiz, daha önceki deneyiminiz ne olursa olsun Huncalife sistemine dahil olarak başarıya 3 basit adımda ulaşabilirsiniz.

Kullanın: Temsilci özel fiyatlarıyla sahip olacağınız ürünleri kullanın. Kişisel alımlarınızdan %24’e varan ek prim kazanın.

Anlatın: Cildinizin dostu bu ürünleri çevrenize tavsiye edin ve kullandırın. Perakende satışlarınızdan %30 gelir elde edin.

Paylaşın: Ürünleri kullanıp memnun kalan kişilere, HuncaLife iş fırsatını anlatarak, bu kişileri ekibinizin yeni elçileri yapın. Düzenli müşterilerinizi, HuncaLife Temsilcisi yaparak, onlara ek avantajlar sunun. Yaptıklarınızı ve öğrendiklerinizi ekibinizle paylaşın, onların kazanmasını sağlayın. Ekibinizin satışlarından %24’e kadar standart prim, kazanın. HuncaLife’ın size sunduğu çok katlı pazarlamada başarı, bu kadar basittir!

HUNCALİFE EĞİTİM DESTEĞİNDEN FAYDALANIN !

HuncaLife, ürünler, iş fırsatı ve liderlik çerçevesinde eğitim desteği sunmaktadır. İşinizi geliştirmek ve sağlam temellere oturtmak için bu destekten mutlaka faydalanın ve şirketin aylık eğitim programını takip edin.

Ürünleri ve işi daha iyi tanıyın, tanıtın! Uzmanlar tarafından verilen eğitimler ile HuncaLife ürünlerini tanıtırken sahip olmanız gereken bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca şirket tarafından düzenlenen tanıtım toplantılarına Temsilci adayları- nızı davet ederek, bu eğitim sisteminden doğrudan faydalanmalarını sağlayabilirsiniz.

Sorularınıza cevap bulun! Bir HuncaLife Temsilcisi olarak tüm merak ettikleriniz ve henüz aklınıza gelmemiş sorular hakkında cevapları şirket eğitimlerinde öğrenebilirsiniz. Toplantılara düzenli katılarak şirketin en yeni haberlerini ilk duyan siz olabilirsiniz.

Sosyalleşin! Eğitime katılan diğer lider ve Temsilcilerle tanışarak, hem yeni arkadaşlıklar kurabilir, hem de tanıştığınız kişilerin deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. Benzer tecrübeler yaşayan kişilerle aynı ortamda başarılarınızın kutlanması motivasyonunuzu yükseltebilir ve başarıya giden yolda daha hızla ilerlemenizi sağlayabilir.

Kendi eğitim ve toplantılarınızı düzenleyin! HuncaLife işinde ilerlerken, büyüyen alt ekibinize gerekli desteği sağlamak ve onların işlerini büyütmelerine destek olmak için kendi eğitim toplantılarınızı düzenleyebilirsiniz.

Bilginizi ekibinizle paylaşın! Deneyimlerinizi ve bilginizi paylaşarak, alt ekibinizdeki kişilerin başarı yolunda daha hızlı ilerlemesini sağlayabilirsiniz.

Ekibinizi motive edin! Ekipteki Temsilcilerin başarılarını eğitimlerde onurlandırarak, onların motivasyonunu yükseltebilirsiniz. Ekibinize örnek olun! Kendi eğitimlerinizi düzenleyerek, hem alt ekibinizdeki kişilerin kendi eğitim düzenlemesine örnek olabilir, hem de alt ekibinizdeki Temsilcilere yalnızca bu işi nasıl yapacaklarını değil, nasıl başarılı olacaklarını da öğretebilirsiniz.

evde iş imkanı

× Mesaj atın