Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Bolluk zenginlik meditasyonu

Bolluk zenginlik meditasyonu

Bolluk zenginlik meditasyonu , evren bolluk içindedir. Zengin ve bolluk içinde bir dünyada yaşayamayanlar bolluktan çok yoksunluk programına inanma düzeyindedirler henüz. Yeterli olandan daha çok olanak ve fırsat vardır. Yeter ki zihinlerimizi bu olasılığa açabilelim. Bir gölgeyi onunla savaşarak, sövüp sayarak, duygusal veya fiziksel herhangi bir biçimde karşı çıkarak yok edemezsiniz. Bir gölgeyi yok etmek için ona ışık tutmanız gerekir. O sadece ışıktan yoksunluk durumudur.

İnanç sisteminize bakın ve evrensel iyiliğe yeterince inanıp inanmadığınızı, kendinizi engelleyip engellemediğinizi araştırın.. Gözlerinizi çevrenizdeki iyilik güzellik ve bolluğa gerçekten açabiliyor musunuz? Bu dünyanın herkesin rahatlıkla gelişebileceği mutlu refah içinde ve aydınlanmış bir dünyaya dönüşebileceğine gerçekten inanabilir bunu düşleyebilir misiniz?

Bolluk zenginlik meditasyonu

Rahat pozisyonda tümüyle gevşeyin.

Kendiniz güzel bir doğal çevrede düşleyin. Bu herhangi bir yer örneğin; şirin bir ırmağın kıyısında yeşil açık bir çayır ya da okyanus kıyısında beyaz bir kumsal olabilir. Bir süre tüm güzel ayrıntıları inceleyin ve kendinizi bunların tadını çıkarırken görmeye çalışın.

Şimdi yürümeye başlayın. Dağlar, ormanlar, çöller kısacası fantezinize uygun gelişen çeşitli ve olağanüstü güzellikteki yerler bularak dolaşmaya ve araştırmaya devam edin.

Kendinizi ağaçlarla olağanüstü lezzetli meyvelerin bulunduğu bolluk içinde bir ortamda hayal edin. Görkemli bir şatoya giriyorsunuz ve burada müzikler eşliğinde çok büyük bir ziyafet sizi bekliyor. (Hayal gücünüzü kullanarak ortamda her şeyi tüm ihtişamı ile gözünüzde canlandırın)

Sonra geniş hazine dairesine götürülüyorsunuz. Burada size kullanabileceğinizden çok daha fazla değerli mücevherler, göz kamaştırıcı giysiler sunuluyor. İstediğiniz her şeyi dileyebileceğinizden çok daha büyük ölçüde elde ettiğinizi ya da bunların size sunulduğunu imgeleyin.

Bu dünyanın tam anlamıyla tadını çıkarın.

Ve şimdi şu onaylamaları tekrar edin.

Bu zengin bir evren ve onda hepimiz için her şeyi var.

Bolluk benim gerçek var olma halimdir, ben şimdi onu tümüyle ve sevinçle kabul etmeye hazırım.

Refah ve mutluluk içinde yaşamak hakkım artık refah içinde ve mutluyum.

Evren bütünüyle bolluktur.

Parasal olarak kolaylıkla kazanıyorum.

Yaşamın bana sunabileceği tüm refah ve mutluluğu kabul etmeye artık hazırım.

Sonsuz zenginlikler şimdi hayatıma özgürce akıyor.

Yaşam neşe dolu ve ben artık onun zevkini çıkarıyorum.

Her gün mali açıdan güçleniyor ve zenginleşiyorum.

Ben zengin iyi ve mutluyum.

Not: İbadetlerimizi aksatmadan İlahi Kanunlara uygun bir hayat yaşamalıyız.

Kaynak: Shakti Gawain/Yaratıcı imgeleme

Kaynak: Nur Demir https://www.milliyet.com.tr/pembenar/nur-demir/bolluk-meditasyonu-2913207

bolluk bereket meditasyonu , bolluk meditasyonu , bolluk ve bereket meditasyonu , bereket meditasyonu , para bolluk bereket meditasyonu , bolluk bereket para meditasyonu .

para bolluk meditasyonu , meditasyon para ve zenginlik , para ve bolluk meditasyonu , meditasyon bolluk bereket , bolluk para meditasyonu , bolluk zenginlik meditasyonu

 

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın