Ana Sayfa / Kişisel Gelişim / Neye şükredersek onu hayatımızda çoğaltırız

Neye şükredersek onu hayatımızda çoğaltırız

Şükür enerjisi , neye şükredersek onu hayatımızda çoğaltırız. Peki nasıl şükretmeliyiz. Gerçekten sahip olduklarımızı farkında olarak, şükretmeliyiz. Sahip olmadıklarımıza odaklanarak, sürekli şikayet etmek sureti ile evrene negatif mesajlar göndeririz. Bu şekilde parayı, bolluk bereketi, huzuru hayatımıza çekmeyi bırakın daha da büyük sıkıntıları hayatımıza çekeriz. Öncelikle yapmamız gereken, sahip olduğumuz maddi manevi nimetlere şükretmek, olmalıdır.

💜 Her gece uyku öncesi ya da sabah uyandığınızda şükretmeye başlayın.

💜 Kendinize bir şükür Defteri alın ve her gün sahip olduklarınız için teşekkür edin.   

💜 Sahip olduklarımızın kıymetini bilmeliyiz. İnsanın sahip olduğu en değerli şey ailesidir. Özellikle, ailemiz yakınımızda ise onların kıymetini bilmiyoruz. Eşimiz, çocuklarımız, annemiz, babamız, kardeşlerimiz, akrabalarımız sağlıklı ise şükretmeliyiz. Onlar ile ilişkilerimiz iyi ise şükretmeliyiz.   

💜 Evimiz var ise, kimseye muhtaç olmadan geçinecek kadar para kazanıyorsak şükretmeliyiz. Tabi ki, daha iyi evlerde oturmak, daha iyi arabalara binmek için çalışıp çabalamalıyız ama sahip olduklarımız için de şükretmeliyiz.

💜 İbadetlerimizi düzenli ve şuurlu bir şekilde yapabilme imkanımız varsa şükretmeliyiz.                                             

💜Şükretmek sizi var olana odaklar ve yok enerjisinden çıkıp var enerjisine girmiş olursunuz.

💜Şükretmeyi, Yaradan’a teşekkür etmeyi alışkanlık haline getirdiğiniz de olmasını istediğiniz şeyleri olmuş gibi söylersek bilinçaltı buna inanır ve istediğinize ulaşmanız yolunda ihtimalleri görmenizi sağlar.

💜Kelimelerin gücü çok önemlidir. Bazen söylediğimiz yalanlar gerçek olur ya da o an dilediğimiz bir şey anında gerçek olur “Başka bir şey dileseydim keşke” deriz. O an dileklerin kabul olma saatidir, bilemezsiniz. O yüzden kalbimizden güzellikler geçirmeliyiz, konuşmalarımız iyiyi, güzelliği davet etmeli.

HAYATINIZDAKİ DEĞİŞİKLİKLERİ ŞAŞKINLIKLA İZLEYECEKSİNİZ!

“İlahi Dokunuş ve Şifanın Şifresi” kitabı+kişiye özel hazırlanıp yazarımız tarafından kozmik bolluk bereket şifa enerji frekansları ile kodlanan Hematit taşı bileklik kargo dahil 80 TL . Kredi kartı ile satın almak için aşağıdaki satın al butonunu tıklayın.

Sipariş için tel 0212 284 19 41-0532 547 99 57 (WhatsApp).

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında detaylı bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Instagram’da bizi takip etmek için tıklayın: https://www.instagram.com/ilahisifa/

instagram logo ile ilgili görsel sonucu

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir