Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Kaygılardan kurtulmak için dua

Kaygılardan kurtulmak için dua

Kaygılardan kurtulmak için dua , vesvese nedir, nasıl kurtulabiliriz. Vesvese, insanın kalbine düşen aslı olmayan şüpheler, kuruntular, kötü düşüncelerdir. Vesvesenin psikiyatrideki karşılığı (bazı yönlerden farklı ise de) obsesyondur. Obsesyon; irade dışı gelen, kişiyi tedirgin eden, benliğe yabancı, tekrarlayan düşüncelere verilen addır. Vesvese, evham, diğer bir adıyla, iç ses, kuruntu, sahibine de çevresine de büyük eziyet verir. Bu eziyetten kurtulmanın yolu, yine dua telkininden geçer. İlahi kanunlara uygun yaşamak, vesveseden kurtulmak, maddi ve manevi anlamda huzurlu bir hayat yaşamanın ilk şartıdır.

Kaygılardan kurtulmak için dua
Kaygılardan kurtulmak için dua

Kaygılardan kurtulmak için dua

  1. Bir bardak suya 786 defa Besmele-i Şerif okunup üflenir ve bu su, 7 sabah aç karnına içilirse vesveseden kurtulunur.
  2. 258 defa bu ismi şerifi, güneş saatinde okuyanlar vesvese hastalığından kurtulur. ُ“Ya Rahıme külli sariyhın ve mekrubin ve gayetehü ve meazehü”
  3. Her gün 500 defa Ya Vahıdü ismi şerifini okuyanlar, vehim ve vesveseden kurtulur.
  4. Kalbinde devamlı şüphe ve vesvese olan kişi Ya Malikel Mülk ismi şerifine devam ederse bu halden emin olur.
  5. Kendisine ibadet esnasında vesvese gelen kişi 209 defa Ya Muksidu ismi şerifini zikrederse, bu hal ondan gider.
  6. 3 Defa “Amenna billahi ve bi rusulihi” duasını okuyan kişiden vesvese gider. ِ
  7. Seher vakti, aşağıdaki esmaları, 41’er defa, kırk gün boyunca okuyan kimse vesveseden, sıkıntıdan ve eziyet verici şeylerden kurtulur. Herkes tarafından sevgi ve saygı görür. ُ“El Melikül aliyyül azıymül muğnil müteali zülcelalil müheyminül kebiyr.”
  8. Bir kimse devamlı bir vesveseden kurtulmak için bu duayı okumaya devam ettiğinde Allah’ın izniyle kurtulur.“Bismillahirrahmanirrahim. Ya Allahu Er- Rakibu El- Hafizu El- Halimu. Ya Allahu El- Hayyul El- Halimu El- A’zimu Er- Raufu El- Kerimu. Ya Allahu El- Hayyu El- Kayyumu El- Kaimu a’la külli nefsin bima kesebet. Hulle beyni ve beyne aduvvi.”
  9. Her sabah bu dua okunur. ْ “Bismillahi. Allahümme Eu’zü bike min hemezati’şşeyatin ve eu’zü bike rabbi en yahsurun.” Bu duayı okuyan aynı zamanda bütün şerlerden Allah’ın izniyle emin olur.
  10. Kalpten, şeytanın vesvesesini çıkarmak için, bu dua sabah akşam 3’er kere okunmalıdır. “Allahümme a’mir kalbi min vesavisi zikrike vatrud anni vesaviseş şeytan.”

“İlahi Dokunuş ve Şifanın Şifresi” kitabı+kişiye özel hazırlanıp yazarımız tarafından kozmik bolluk bereket şifa enerji frekansları ile kodlanan ametist taşı bileklik kargo dahil 90 TL. Kredi kartı ile satın almak için aşağıdaki satın al butonunu tıklayın.

SATIN AL

Kapıda nakit ödeme sistemi ile sipariş için tel 0212 284 19 41-0532 547 99 57 (WhatsApp).  ametist erkek bileklik  , ametist bileklik bayan , bu bileklik hem erkeklerin, hem de bayanların kullanımı için uygundur.

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Instagram’da bizi takip etmek için tıklayın: https://www.instagram.com/ilahisifa/

instagram logo ile ilgili görsel sonucu

Not: Ametist doğal taş bileklik faydaları başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/ametist-dogal-tas-bileklik-faydalari/

Tavsiye Yazılar

anksiyeteden kurtulmak için dua , kaygıdan kurtulma duası , evham duası , takıntı evham duası , takıntılardan kurtulmak için dua .

vesveseden kurtulmak için okunacak dualar , psikolojik takıntılardan kurtulma , korku ve vesvese için okunacak dua , takıntılı düşüncelerden kurtulmak için dua , kaygılardan kurtulmak için dua

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.