Göz altı morlukları nı yok eden, cildinizi pırıl yapan formül!

Göz altı morlukları nasıl gecer ? Öncelikle şunu belirtelim, kozmetik endüstrisi, ilaç endüstri ne kadar gelişmiş olursa olsun, cilt problemlerine kesin çözüm bulan ürünlere denk gelmek pek nadir. Göz altı morlukları ndan, yüzlerindeki sivilcelerden şikayet eden bayanlar, çareyi pahalı kozmetik ürünlerinde arıyorlar. Halbuki, tabiat eczanesi bizlere çok basit, fakat etkili çözümler sunuyor.
göz altı morlukları nasıl gecer

Göz altı morlukları nasıl gecer ?

Günümüzde, artık insanların büyük bir bölümü, birçok sağlık problemlerinin tedavisinde karbonatın ne kadar kuvvetli, muhteşem bir madde olduğunun bilincinde.

Karbonatı, temizlik, yemek pişirme ürünü olduğu gibi güzellik malzemesi olarak da kullanabilirsiniz.

Kişisel gelişim kitapları

Ahmed Güneş Kasranoğlu’nun kişisel gelişim kitapları kategorisindeki 4 kitabı PTT Kargo kapıda ödeme sistemi ile tarafınıza gönderilmektedir. Kitapları sipariş etmek için 0212 284 19 41-0532 547 99 57 nolu telefonları arayabilirsiniz. Kredi kartı ile satın almak için bu linki tıklayabilirsiniz. shopier.com/354718

Karbonat ile sivilcelerin tedavi edilmesi

En etkili ve sivilcelerden doğal olarak kurtulma formüllerinde mutlaka karbonat vardır. Karbonat sayesinde sivilcelerin yüzde bıraktığı izlerden de kurtulabilirsiniz. Aşağıda, sizlerle ile paylaşacağımız tarif sayesinde sivilcelerden, göz altı morlukları ndan kurtulabilir cildinizi yenileyebilir, muhteşem sonuçlar elde edebilirsiniz. Eminim, birçoğunuzun aklından şu geçiyordur, piyasada yüzlerce pahalı kozmetik ürünlerinin yapamadığını basit bir karbonat mı yapacak? Aslında, hayat gayet basit, karşılaştığımız sorunların çözümü de genelde basit, fakat hayatımızı ve karşılaştığımız sorunları karmaşık, içinden çıkılmaz bir hale getiren bizleriz. Kozmetik ve ilaç endüstrisi ürünlerinde ne kullanıyor? Yüce Allah’ın bizlere sunduğu bitkileri, ürünleri. Şimdi gelelim tarifimize:

Tarif:

  • Bir çay kaşığı karbonatı bir kaseye koyun ve üzerine birkaç damla su damlatın
  • Güzelce karıştırın. Suyu çok aşırı koymayın. Cildinize sürdüğünde akmayacak, maske halinde duracak şekilde olmalı.
  • Krem şeklindeki bu karışımı parmaklarınız ile sivilcelerinizin üzerine ve tüm yüzünüze sürün, fazla bastımayacak bir şekilde masaj yapın. Bu karışımı 4-5 dakika kadar cildinizde bekletin. Su buharlaştıkça, bu karışım cildinizde kuruyacak, katılaşacak.
  • Sonrasında güzelce yüzünüzü yıkayın

Tavsiye: bu işlemi düzenli olarak her gece yatmadan önce yapın.

Göz altı morlukları ndan ve göz altı torbaları ndan nasıl kurtulursunuz?

En iyi yüz maskelerinde mutlaka karbonat vardır. Aşağıda sizler ile paylaşacağımız tarif sayesinde göz altı morlukları ndan ve göz altı morlukları nası geçer diye çareler aramaktan kurtulacaksınız.

Tarif:

  • Yarım çay bardağı sıcak çay ya da sıcak suyun içerisine 1 çay kaşığı karbonat koyun.
  • Güzelce karıştırın
  • Pamuğu bu karışıma batırın ve gözlerinizin altındaki morlukların üzerine koyup, 15 dakika bekletin
  • Pamuğu alın ve güzelce yüzünüzü yıkayın. Sonrasında kaliteli, organik nemlendirici bir krem sürün.

Kaynak: healthyrecipeshome.com

Sonuçların muhteşem olduğunu göreceksiniz. Göz altı morlukları ve diğer birçok cilt, sağlık problemlerinin çözümü doğada.

 

Please follow and like us:

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

21