Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Diş çürüklerini iyileştiren, diş ağrısına iyi gelen çok güçlü doğal macun

Diş çürüklerini iyileştiren, diş ağrısına iyi gelen çok güçlü doğal macun

Diş ağrısına bitkisel çözüm , diş ağrısına bitkisel çözüm . Diş ağrısını çeken bilir. Gerçekten vücuttaki bir çok ağrıdan çok farklı bir ağrıdır, diş ağrısı. Bu ağrıyı dindirmek için çoğu zaman hiçbir ilaç fayda sağlamaz. Aşağıda sizlerle ile paylaşacağımız doğal çözümler gerçekten diş çürüklerinin tedavisinde ilaçlardan çok daha etkilidir. Bu ev yapımı macunlar doğal olup, etkili, hazırlaması kolay ve kullanım açısından sağlığa hiçbir zararı yoktur.
diş çürüklerinin tedavisi

 

Aşağıda tarifini vereceğimiz macunların kullanımı yanı sıra, beslenmenize de özen göstermelisiniz. D ve K vitamini bakımından zengin doğal tavuk, krema, yağlı süt ve doğal tereyağı tüketimini arttırmalısınız. Diş çürüklerinin önlenmesinde diş kemiklerinizin kuvvetli olması çok önemlidir.

Kişisel gelişim kitapları
Kişisel gelişim kitapları

Ahmed Güneş Kasranoğlu’nun kişisel gelişim kitapları kategorisindeki 4 kitabı PTT Kargo kapıda ödeme sistemi ile tarafınıza gönderilmektedir. Kitapları sipariş etmek için 0212 284 19 41-0532 547 99 57 nolu telefonları arayabilirsiniz. Kredi kartı ile satın almak için bu linki tıklayabilirsiniz. shopier.com/354718

Diş çürükleri ve diş ağrısı için bitkisel tarifler

 1. Hindistan cevizi ve zerdeçal ile hazırlayacağınız macun ile dişleriniz bembeyaz parlayacak:

Malzemeler:

 • Çeyrek çay kaşığı organik hindistan cevizi yağ,
 • 2 damla karanfil yağı,
 • Bir fiske tuz,
 • Çeyrek çay kaşığı toz zerdeçal.

Hazırlanışı: Malzemeleri bir kasede güzelce karıştırın ve diş fırçası yardımı ile dişlerinize sürün ve fırçalayın. Bu şekilde dişlerinizi yıkamadan 5 dakika bekletin. Sonrasında ılık su ile ağzınızı çalkalayın

 1. Nane ve karbonat ile dişlerde şaşırtıcı beyazlatıcı etki:

Malzemeler:

 • 3 damla nane yağı,
 • Yarım çay kaşığı karbonat,
 • 3 damla limon suyu,
 • Yarım çay kaşığı kurutulmuş nane tozu.

Hazırlanışı: Malzemeleri bir kasede karıştırın ve diş fırçası yardımı ile dişlerinize sürün ve fırçalayın. Bu şekilde dişlerinizi yıkamadan 5 dakika bekletin. Sonrasında ılık su ile ağzınızı çalkalayın.

 1. Kil ile beyaz gülüşler:

Malzemeler:

 • Çeyrek çay kaşığı meyan kökü tozu
 • Bir fiske bentonit kili tozu
 • 3 damla portakal yağı

Hazırlanışı: Malzemeleri bir kasede karıştırın ve diş fırçası yardımı ile dişlerinize sürün ve fırçalayın. Bu şekilde dişlerinizi yıkamadan 5 dakika bekletin. Sonrasında ılık su ile ağzınızı çalkalayın.

Kaynak http://www.naturalcuresandhomeremedies.com/

Yukarıdaki karışımlar dişleriniz için gerçekten çok etkili ve sağlıklı. Bu karışımlardan herhangi birisini dişlerinize uygulayarak kısa bir süre içerisinde dişlerinizdeki çürük oluşumu engellenmiş ve çok daha sağlıklı, beyaz dişlere sahip olmuş olursunuz. Diş ağrısına bitkisel çözüm , diş çürüklerini önleme , diş ağrısına ne iyi gelir.

 

 

 

 

Please follow and like us:

Hakkında admin

2 comments

 1. krema mı?anlaşıldı tamam

 2. Nane tozu dediğiniz kuru nane mi ? Bu malzemeler her yapmada taze mi yapılacak bir kavonoz da yapıp saklana bilirmi ve normal diş fırçalama yerine mi yapılacak yoksa haftada 2 . 3 defa kafimi gelir şimdiden teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

21